plen

Choose language

Krzesło Iso black

Krzesło Iso black

Krzesło Iso black to podstawowy model polskiego producenta Nowy Styl, o prostej i uniwersalnej budowie. Jego bryła pozwala na szerokie zastosowanie, zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w sali wykładowej, poczekalni oraz innych. Model dostępny jest w różnych rodzajach obić, zaś ich szeroka gama kolorystyczna stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Wysokiej jakości materiały konstrukcyjne oraz tapicerki gwarantują trwałość produktu i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Krzesło konferencyjne Iso występuje także w wersji drewnianej (Iso wood).

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło konferencyjne Iso black posiada miękkie, tapicerowane oparcie oraz siedzisko. Prezentowana wersja wyposażona jest w stalowy stelaż malowany proszkowo na kolor czarny (black). Dostępne są także wersje krzesła malowanej proszkowo na kolor alu albo chromowanej (błyszczącej).

nowy styl stelaż chrome alu black

 

Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex oraz Protokół Oceny Ergonomicznej Instytutu Medycyny Pracy oraz Certyfikat Sprawdzonego Bezpieczeństwa GS nadany przez Instytut Przemysłowy Landu Bawaria – LGA.

 

Prezentowany model dostępny jest także w wersji drewnianej – Iso Wood czy z oparciem z siatki – Iso Ergo Mesh.  Może zostać dodatkowo wyposażone w pulpit lub w funkcję click, pozwalającą na łączenie krzeseł w rząd za pomocą zaczepów zamocowanych po bokach krzesła.

 

Iso 1

 

 

Wymiary

 

CAFE VII chrome plus

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Siedzisko i oparcie mogą być obite jednym z 6 rodzajów tapicerek: tkanina podstawowa, Micro, skaj, Kaiman, Oban lub Sempre. Poniżej znajdują się jedynie wybrane tapicerki oraz ich kolory, pełną paletę znajdą Państwo w katalogu.

tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
Micro
M15
M47
M56
M62
Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »