Krzesło Hover

Krzesło Hover

                                                                                                                                                                                                                                          Krzesło Hover to stanowi doskonałe połączenie lekkiej i nowoczesnej stylistyki z najwyższą ergonomią produktu soft seating. Obszerny tapicerowany kubełek sprawia wrażenie zawieszenia nad ziemią – to dzięki lekkiemu, a zarazem wyraźnemu metalowemu stelażowi, występującemu w ciekawych, żywych kolorach. Oprócz unikalnego designu, krzesło konferencyjne Hover oferuje stabilność i wysoką wytrzymałość. Najwyższej jakości materiały konstrukcyjne gwarantują pewność użytkowania nawet przez długie lata.

 

Linia soft seating Hover oferuje nie tylko krzesła konferencyjne, ale także sofy i stoliki. Pozwala to na łatwą i kompletną aranżację przestrzeni zarówno biurowej, jak i kawiarnianej czy domowej.

 

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Hover posiada metalowy stelaż wykonany z rury głównej o średnicy 20 mm i poprzeczki o średnicy 14 mm. Stelaż dostępny jest w wersji chromowanej lub lakierowanej proszkowo na jeden z 6 kolorów: metalik, czarny, biały, turkusowy, żółty lub czerwony. Standardowo stelaż wyposażony jest w stopki twarde (do powierzchni miękkich). Kubełek fotela wyłożony jest pianką poliuretanową wylewaną o gęstości 70 kg/m3, zaś poduszka na siedzisko – pianką poliuretanową wylewaną o gęstości 90 kg/m3.

 

Krzesło Hover występuje w 8 rodzajach obić: Evo, Medley, Softline, Sprint, Fame, Nexus, Step i Synergy. Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje i kolory obić, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17

doradzimy ci

zapytaj o produkt