plen

Choose language

Krzesło Hoker Mariquita 88

Krzesło Hoker Mariquita 88

Krzesło Hoker Mariquita 88 polskiego producenta Grospol to model wysoki, który sprawdza się zarówno w biurach jak i kawiarniach, restauracjach czy kantynach. Dzięki przemyślanej konstrukcji krzesło pozwala na wygodne podparcie nóg, zaś wyprofilowane siedzisko umożliwia komfortowe ułożenie się w krześle. Mariquita Hoker charakteryzuje się nowoczesnej stylistyce, który znakomicie uzupełni przestrzeń, nadając jej przyjemny design. Hoker występuje w kilku wersjach kolorystycznych, co ułatwia aranżację wnętrza. Wysokiej jakości materiały zapewniają długą trwałość oraz żywotność krzesła.

 

Model dostępny jest także w wersji konferencyjnej – czytaj tutaj. Wszystkie krzesła firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Model Mariquita Hoker posiada stalowy, chromowany stelaż, który u doły wykończony został podkładkami zabezpieczającymi posadzkę przed rysowaniem. Siedzisko wykonane zostało z trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na promienie UV oraz czynniki zewnętrzne. Dodatkowo zapewnia ono łatwą pielęgnację oraz utrzymanie czystości. Krzesło Mariquita Hoker uzyskało Atest Wytrzymałości CATAS oraz objęte zostało trzyletnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

WYMIARY

 

Mariquita Hoker - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
czarny
czerwony
niebieski

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »