plen

Choose language

Krzesło Goliat

Krzesło Goliat

Krzesło Goliat polskiego producenta Nowy Styl to model szeroko stosowany w placówkach medycznych i laboratoriach. Krzesło dostępne jest w różnych wersjach – z podnóżkiem lub bez oraz z siedziskiem tapicerowanym bądź wykonanym z plastiku. Duża różnorodność wersji pozwala na wybór najbardziej optymalnej w zależności od przeznaczenia. Solidna podstawa jezdna oraz wysokiej jakości kółka jezdne zapewniają trwałość i wytrzymałość produktu, a także odporność na duże obciążenia.

 

Ten oraz inne modele krzeseł specjalistycznych producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Goliat to model wyposażony w solidny mechanizm obrotowy, pozwalający na regulację wysokości siedziska za pomocą pneumatycznego podnośnika. Pięcioramienną podstawę jezdną wykonano ze stali i wyposażono w nakładki z tworzywa sztucznego (w kolorze białym lub czarnym). Samohamowne kółka dostępne są w wersji do powierzchni twardych lub miękkich. Siedzisko krzesła występuje w miękkiej wersji tapicerowanej lub wykonanej z tworzywa sztucznego.

Krzesło Goliat występuje także w wersji Ring Base – wyposażonej w praktyczny, regulowany podnóżek (płaszczyzna góra-dół), który pozwala na podparcie nóg podczas pracy.

 

Goliat 1

 

 

Wymiary

 

SYLWIA S

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Krzesło specjalistyczne Goliat dostępne jest w 3 tapicerkach: skaj, tkanina podstawowa oraz tkanina Silvertex, a także w wersji z tworzywa sztucznego. Poniżej znajdują się jedynie wybrane kolory wykończeń siedziska, pełna paleta znajduje się w katalogu.

skaj
V82
V79N
V62
V14N
tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
tworzywo sztuczne
K59
K33
K31
K05

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »