Krzesło Goliat Ring Base

Krzesło Goliat Ring Base

Krzesło Goliat Ring Base polskiego producenta Nowy Styl to model szeroko stosowany w placówkach medycznych i laboratoriach. Duża różnorodność wersji pozwala na wybór najbardziej optymalnej w zależności od przeznaczenia. Prezentowany model to krzesło wysokie wyposażone dodatkowo w wygodny podnóżek, pozwalający na podparcie nóg podczas pracy. Solidna podstawa jezdna oraz wysokiej jakości kółka jezdne zapewniają trwałość i wytrzymałość produktu, a także odporność na duże obciążenia. Krzesło specjalistyczne Goliat Ring Base występuje w różnych obiciach, oferujących szeroką gamę kolorów, co znacznie ułatwia aranżację wnętrza.

 

Dostępna jest także podstawowa wersja krzesła bez podnóżka – Goliat. Oba modele, a także inne krzesła specjalistyczne producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Goliat Ring Base to wysokie krzesło obrotowe dostępne w wersji z miękkim, tapicerowanym siedziskiem bądź w wersji PU – z siedziskiem z tworzywa sztucznego. Krzesło posiada mechanizm umożliwiający łatwe podwyższanie i obniżanie siedziska przy pomocy podnośnika pneumatycznego. Stalowa pięcioramienna podstawa jezdna posiada nakładki z tworzywa sztucznego, zabezpieczające przed rysowaniem i wyposażone jest w stopki z tworzywa sztucznego. Krzesło specjalistyczne Goliat Ring Base posiada okrągły podnóżek o regulowanej wysokości.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Krzesło specjalistyczne Goliat dostępne jest w 3 tapicerkach: skaj, tkanina podstawowa oraz tkanina Silvertex, a także w wersji z tworzywa sztucznego. Poniżej znajdują się jedynie wybrane kolory wykończeń siedziska, pełna paleta znajduje się w katalogu.

tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
skaj
V14N
V62
V79N
V82

doradzimy ci

zapytaj o produkt