plen

Choose language

Krzesło Gem

Krzesło Gem

Krzesło Gem to model o bogatej ofercie wersji produktu, różniących się od siebie rodzajem podłokietników, kolorem podstawy oraz obecnością zagłówka. Różnorodność produktu zapewnia także szeroka gama dostępnych wykończeń, oferujących szereg kolorów, co umożliwia swobodną aranżację wnętrza. Prosta i minimalistyczna bryła krzesła doskonale sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, nadając im charakteru.

 

Model Gem, dzięki innowacyjnemu mechanizmowi ruchowemu, zapewnia komfort i ergonomię pracy. Możliwość optymalnego dopasowania ustawienia krzesła pozwala na prawidłową pozycję siedzącego, co jest dużym atutem podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. Wykonana z dbałością o detale konstrukcja zapewnia wytrzymałość produktu oraz jego długą żywotność.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Krzesło Gem wyposażone zostało w mechanizm ruchowy Active-1 o szeregu udogodnień, takich jak możliwość swobodnego kołysania się oraz blokady wychylenia siedziska i oparcia w jednej z pięciu pozycji. Synchroniczny ruch wychylania oparcia i siedziska odbywa się w stosunku 2:1. Maksymalny kąt wychylenia oparcia wynosi 19 stopni, zaś siedziska 8 stopni. Możliwa jest także regulacja siły oporu stawianego przez oparcie, dopasowując ją do wagi użytkownika.

 

Mechanizm posiada funkcję Anti-Shock, która zapobiega gwałtownemu odbiciu oparcia po zwolnieniu blokady wychylenia. Dodatkowo możliwa jest zmiana wysokości oparcia dzięki funkcji Up&Down, działającej jako system 10 zapadek. Płynna regulacja wysokości siedziska zapewniona jest dzięki pneumatycznemu podnośnikowi wysokiej jakości.

 

Podłokietniki

Krzesło biurowe Gem dostępne jest w 2 wersjach: ze stałymi podłokietnikami (wersja GTP46) lub z podłokietnikami o regulowanej wysokości w zakresie 80 mm, wyposażone w miękką nakładkę z tworzywa PU (wersja R26S). Obie wersje podłokietników wykonane zostało z czarnego tworzywa sztucznego.

 

Zagłówek

Krzesło Gem występuje w wersji bez zagłówka oraz w wersji HRU – ze stałym, tapicerowanym zagłówkiem.

 

Podstawa jezdna

Podstawa jezdna dostępna jest w wersji z aluminium polerowanego (typ ST04-POL) lub z czarnego tworzywa sztucznego (typ TS06). Może ona zostać wyposażona w kółka miękkie lub twarde.

 

 

WYMIARY

 

makieta

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Krzesło tapicerowane jest jednym z 9 rodzajów obić: Micro, Bondai, Lucia, Oban, Sempre, Era, Contract, Microfibra, Xtreme. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane rodzaje obić i kolorów, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

 

Micro
M15
M47
M56
M62
Oban
EF002
EF031
EF037
EF069
Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010
Sempre
SM04
SM05
SM06
SM10

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »