Krzesło Format

Krzesło Format

                                                                                                                                                                                                                                              Krzesło Format zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu pracy podczas wielogodzinnych sesji w biurze. Wygodny i miękki kubełek krzesła Format pozwala na komfortowe ułożenie się w krześle, zaś obszerne, tapicerowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramion. Interesująca, łagodna bryła krzesła doskonale dopełni zarówno nowoczesne jak i klasyczne przestrzenie audytoryjne i wykładowe, zaś wysublimowana kolorystyka tkanin dodatkowo podkreśli ich charakter. Krzesło konferencyjne Format posiada także swój odpowiednik w postaci fotela gabinetowego, o którym mogą Państwo przeczytać tutaj.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Siedzisko i oparcie

Wnętrze kubełka krzesła konferencyjnego Format stanowi metalowy stelaż oraz wypełnienie z wylewanej pianki poliuretanowej o gęstości 60 kg/m3. Oparcie posiada regulację w części lędźwiowej w płaszczyźnie góra-dół.

 

Podłokietniki

Podłokietniki tworzą integralną całość z kubełkiem. Posiadają one nakładkę drewnianą lub skórzaną (w przypadku foteli obitych skórą i ekoskórą – nakładka w kolorze tapicerki fotela, w przypadku foteli obitych tkaniną  – nakładką z ekoskóry w kolorze czarnym).

 

Podstawa jezdna

Krzesło konferencyjne Format posiada czteroramienną podstawę jezdną wykonaną z aluminium polerowanego do koloru chrome.

 

Tapicerka

Model występuje w wersji tapicerowanej tkaniną (5 tkanin do wyboru: Evo, Next, Medley, Sprint lub Ultima) albo ekoskórą (2 rodzaje do wyboru: Softline lub Valencia). Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane wykończenia, pełną paletę kolorów znajdą Państwo w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

Format - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt