plen

Choose language

Krzesło do pobierania krwi G670

Krzesło do pobierania krwi G670

Krzesło do pobierania krwi G670 polskiego producenta firmy Innow to doskonałe rozwiązanie w przypadku placówek medycznych wszelkiej specjalizacji. W zestawie z kozetkami, parawanami lub innymi meblami medycznymi stanowi ono kompleksowe wyposażenie gabinetów lekarskich oraz zabiegowych.

 

Krzesło do pobierania krwi cechuje się funkcjonalnością oraz ergonomicznością, które zapewnione są dzięki stałej podstawie, uniemożliwiającej przemieszczanie się krzesła podczas badania. Dodatkowym atutem są wygodne podłokietniki, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 

To oraz inne krzesła medyczne firmy Innow znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Pięcioramienna podstawa krzesła do pobierania krwi wykonana jest z tworzywa sztucznego i występuje w dwóch kolorach – białym lub czarnym. Zamiast kółek posiada stopki stałe. Podłokietniki wykonane są z poliuretanu, który charakteryzuje się łatwością w dezynfekcji. Posiadają one zarówno regulację wysokości jak i kąta nachylenia. Krzesło dostępne jest w wersji obrotowej oraz nieobrotowej. Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 120 kg.

 

Tapicerkę krzesła stanowi pokrycie SKANDEN, specjalnie dostosowane do mebli, które wymagają czyszczenia za pomocą ofensywnych technik. Pokrycie należy czyścić za pomocą łagodnego roztworu przy użyciu szczoteczki lub gąbki. W przypadku silniejszych zabrudzeń można zastosować 25& (40% max.) roztwór alkoholu etylowego.

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
400-520460430

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
błękitny
lazurowy
pomarańczowy
seledynowy
słoneczny
smolny
turkusowy
wiśniowy

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »