plen

Choose language

Krzesło do pobierania krwi G670 LUX

Krzesło do pobierania krwi G670 LUX

Krzesło do pobierania krwi G670 LUX należy do serii mebli medycznych polskiego producenta Innow. Znajduje ono zastosowanie w placówkach służby zdrowia wszelkiej specjalizacji. Wraz z innymi produktami medycznymi, takimi jak kozetki czy parawany medyczne, stanowi ono funkcjonalne wyposażenie gabinetów lekarskich oraz zabiegowych.

 

Krzesło do pobierania krwi swoją ergonomiczność zawdzięcza między innymi wysokim podłokietnikom, które umożliwiają komfortowe ułożenie na nim przedramienia podczas badania. Dodatkowym atutem krzesła do pobierania krwi jest podstawa stała, która zabezpiecza krzesło przed niepożądanym przemieszczaniem się.

 

Ten oraz inne krzesła medyczne firmy Innow znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Podstawa krzesła do pobierania krwi G670 LUX jest chromowana, w kształcie talerza stałego. Prezentowane krzesło występuje w wersji obrotowej (występuje także model nieobrotowy). Podłokietniki wykonane są z poliuretanu – materiału łatwego w dezynfekcji. Dodatkowo posiadają system regulacji wysokości. Krzesło tapicerowane jest pokryciem SKADEN, specjalnie przystosowanym do mebli, które wymagają ofensywnych metod czyszczenia. Pokrycie powinno być czyszczone za pomocą łagodnego roztworu przy użyciu miękkiej szczotki lub gąbki. W przypadku silnych zabrudzeń można zastosować 25% (max 40%) roztwór alkoholu etylowego. Maksymalne dopuszczalne obciążenie krzesła to 120 kg.

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
400-520460430

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
błękitny
lazurowy
pomarańczowy
seledynowy
słoneczny
smolny
turkusowy
wiśniowy

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »