Krzesło City

Krzesło City

Krzesło City to dobrze znany model polskiego producenta Unique. W modelu zastosowany został tapicerowany kubełek wykorzystany także w krześle Line. Uzupełnieniem kubełka jest metalowy stelaż, nadający produktowi lekkości, powszechnie obecnej w nowoczesnych trendach. Przyjemna w dotyku tapicerka zachęca do wygodnego ułożenia się w krześle zarówno w czasie pracy jak i w chwili odpoczynku.

 

Prezentowany model City to nie tylko najlepszy design, ale także wysoka jakość wykonania i dbałość o detale. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych oraz tapicerek zapewnia gwarancję wieloletniego użytkowania bez obaw o przedwczesne zużycie produktu.

 

Krzesło City oraz inne krzesła i hokery firmy Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło City posiada tapicerowany kubełek o miękkim, sprężystym wypełnieniu z wysokiej jakości pianki wyścielającej. Kubełek obszyty został tapicerką MZ, charakteryzującą się wysoką odpornością na ścieranie i łatwością w utrzymaniu czystości. Dostępne są trzy kolory tapicerki. Siedzisko, oparcie oraz podłokietniki stanowią integralną część krzesła. Stelaż produktu w postaci płozy wykonany został z chromowanego metalu.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina MZ
MZ4
MZ7
MZ8

doradzimy ci

zapytaj o produkt