plen

Choose language

Krzesło Cafe VII

Krzesło Cafe VII

Krzesło Cafe VII to model o ogromnej różnorodności wersji – dostępny z kubełkiem drewnianym, tapicerowanym w całości lub tapicerowanym częściowo. Ponadto krzesło może zostać wyposażone w podłokietniki (wersja Arm). Dostępne są także różne wersje stelaża krzesła Cafe VII – na nogach, płozach, a także wersja wysoka hoker. Dzięki bogatej ofercie wersji krzesło znajduje szerokie zastosowanie, zarówno w przestrzeni biurowej, w salach wykładowych i konferencyjnych, jak i w kawiarniach czy wnętrzach domowych.

 

Solidna konstrukcja modelu Cafe VII sprawia, że produkt doceniany jest za trwałość i solidność. Estetyczne kubełki z selekcjonowanego drewna doskonale prezentują się w połączeniu z lekką ramą. Proponowane przez nas wysokiej jakości tepicerki charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechanicze oraz ścieranie, dzięki czemu produkt będzie Państwu służył przez długie lata.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Cafe VII posiada kubełek wykonany z profilowanej sklejki bukowej. Metalowy stelaż krzesła dostępny jest w wersji malowanej proszkowo na kolor alu (matowej) lub chromowanej (błyszczącej). Podstawa występuje w wersji na nogach lub na płozach. Krzesło występuje także w wersji Arm, wyposażonej w podłokietniki stałe z drewnianymi nakładkami.

 

Cafe VII 2

 

 

Wymiary

 

makieta

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Sklejka dostępna jest w trzech wersjach: naturalnej (15 kolorów), emaliowanej (5 kolorów) oraz laminowanej (16 kolorów). Poniżej znajdują się jedynie wybrane kolory, pełna paleta znajduje się w katalogu.

sklejka bukowa
buk naturalny
havana
orzech
wenge
emalia
biały
pomarańczowy
szary
czarny
laminat
H1474
H3389
H3704
U330
tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
Micro
M15
M47
M56
M62
Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
skaj
V82
V79N
V62
V14N

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »