Krzesło Cafe IV

Krzesło Cafe IV

Krzesło Cafe IV to jeden z podstawowych modeli obszernej serii krzeseł do biur i kawiarni polskiego producenta Nowy Styl. Seria oferuje produkty wysokiej jakości o uniwersalnym designie, zaś podstawowymi materiałami są drewno i metal. Dzięki ich połączeniu krzesła Cafe charakteryzuje elegancka prostota. Szeroki wybór dostępnych wersji kolorystycznych umożliwia łatwą aranżację każdego wnętrza. Prezentowany model Cafe IV posiada charakterystyczny kształt kubełka z ozdobnym wycięciem, które wyróżniają krzesło spośród innych produktów dostępnych na rynku.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Cafe IV posiada zintegrowane oparcie i siedzisko, wykonane z solidnej sklejki bukowej. Metalowy stelaż krzesła jest malowany w technologii proszkowej na kolor alu (matowy srebrny). Zastosowana technologia zapewnia wysoką przyczepność powłoki i odporność na zarysowania. Krzesło przystosowane jest dla użytkowników o wadze do 110 kg.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Sklejka dostępna jest w trzech wersjach: naturalnej (15 kolorów), emaliowanej (5 kolorów) oraz laminowanej (16 kolorów). Poniżej znajdują się jedynie wybrane kolory, pełna paleta znajduje się w katalogu.

sklejka bukowa
buk naturalny
havana
orzech
wenge
emalia
biały
pomarańczowy
szary
czarny
laminat
H1474
H3389
H3704
U330

doradzimy ci

zapytaj o produkt