plen

Choose language

Krzesło Bravo profil GTP

Krzesło Bravo profil GTP

Krzesło Bravo profil GTP firmy Nowy Styl to sprawdzony i uniwersalny model, który od lat obecny jest w biurach i pracowniach w Polsce. Krzesło cieszy się opinią solidnego i wytrzymałego i wybierane jest jako produkt do codziennej, wielogodzinnej pracy biurowej. Prosta estetyka, jaką zaproponował producent, dobrze prezentuje się w przypadku każdej aranżacji. Ponadto model tapicerowany jest dedykowana tkaniną, która zaprojektowana została z myślą o intensywnej eksploatacji krzesła.

 

Model Bravo wyposażony został w szereg funkcjonalnych udogodnień, dzięki którym możliwy jest wybór optymalnej pozycji pracy przy biurku. Solidny mechanizm ruchowy oraz podnośnik gwarantują wieloletnie użytkowanie fotela. Zastosowanie wytrzymałych materiałów tapicerskich sprawia, że siedzisko i oparcie nie ulegną przedwczesnemu odkształceniu.

 

To oraz inne krzesła firmy Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Krzesło Bravo profil GTP wyposażone jest w mechanizm ruchowy CPT, który umożliwia regulację wysokości siedziska i regulację głębokości siedziska (odległości siedziska od oparcia). Dzięki mechanizmowi możliwa jest też zmiana wysokości oparcia oraz blokada wychylenia oparcia w wybranej pozycji. Prezentacja działania mechanizmu – kliknij.

 

Podłokietniki i stelaż

Zarówno stałe podłokietniki oraz stelaż krzesła wykonane zostały z wytrzymałego czarnego nylonu.

 

Kółka jezdne

Model może zostać wyposażony w 2 rodzaje kółek:

– SH – kółka samohamowne twarde do powierzchni miękkich (dywanowych), o średnicy 50 mm,

– SHH – kółka samohamowne miękkie, pokryte cienką, gumową oponką do powierzchni twardych, o średnicy 50 mm.

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Prezentowany fotel Bravo profil GTP dostępny jest w tapicerce podstawowej C w kolorze czarnym (C11). Gramatura tkaniny wynosi 260 g/m2, zaś odporność na ścieranie to 30 000 cykli Martindale’a.

C11

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »