plen

Choose language

Krzesło Beta

Krzesło Beta

Krzesło Beta to dobrze znany model z oferty polskiego producenta krzeseł i foteli biurowych Nowy Styl. Jego uniwersalna i prosta konstrukcja pozwala na zastosowanie krzesła w każdym wnętrzu, zarówno biurowym, jak i w przestrzeni gastronomicznej czy wykładowej. Różnorodna paleta kolorystyczna kubełka oferuje intensywne barwy, które doskonale współgrają z prostym, metalowym stelażem krzesła.

 

Prezentowany model wykonany został w całości z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych, dzięki czemu produkt jest trwały i odporny nawet na wysokie obciążenia. Linia Beta oferuje także wersję krzesła na płozach oraz wersję z funkcjonalnym pulpitem, który jest szczególnie przydatny w salach wykładowych oraz konferencyjnych. Model występuje także w wersji ławki.

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Beta posiada kubełek wykonany z trwałego polipropylenu o wysokiej odporności na działanie promieni UV. Stelaż krzesła stanowią metalowe nogi w wersji chromowanej (błyszczącej). Nogi wyposażone zostały w stopki z tworzywa sztucznego, które zabezpieczają powierzchnię przed rysowaniem. Możliwe jest łączenie krzeseł w rzędy za pomocą stałych zaczepów zamontowanych po bokach (wersja click), a także składanie krzeseł w stos (max. 6 sztuk).

 

Krzesło Beta występuje także w wersji z solidnym pulpitem, wykonanym z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Beta z pulpitem

 

Wymiary

 

BETA T_L

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tworzywo sztuczne
K-05
K-30
K-31
K-32
K-33
K-35
K-36
K-51
K-53
K-59
K-02
K-01

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »