Krzesło Ariz

Krzesło Ariz

                                                                                                                                                                                                                                             Krzesło Ariz to propozycja różnorodności wersji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Krzesło dostępne jest zarówno w wersji tapicerowanej, plastikowej jak i z oparciem siatkowym. Ponadto może być wyposażone w wygodne podłokietniki lub pulpit umożliwiający prowadzenie notatek. Dzięki metalowemu stelażowi wykonanemu z cienkiego pręta, krzesło Ariz charakteryzuje się lekką formą. Konstrukcja stelaża została przemyślana w taki sposób, aby możliwe było łączenie kilku krzeseł w rząd, co sprawdza się szczególnie w salach wykładowych czy audytoryjnych. Dużym atutem modelu jest możliwość sztaplowania, co ułatwia magazynowanie krzeseł.

 

Ariz 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż 

Krzesło konferencyjne Ariz posiada stelaż wykonany z metalowego pręta o średnicy 11 mm, występujący w 4 wersjach: lakierowanej proszkowo na kolor czarny lub metalik oraz chromowanej na kolor błyszczący lub satynowy. Stelaż posiada w wersji standardowej stopki twarde w kolorze czarnym lub transparentnym.

 

Oparcie i siedzisko

Oparcie dostępne jest w trzech wersjach: z tworzywa, tapicerowane (pianka cięta o gęstości 35 kg/m3) lub siatkowe. Siedzisko występuje w wersji z tworzywa lub tapicerowanej (pianka cięta o gęstości 35 kg/m3). Maskownica siedziska, w zależności od koloru stelaża, występuje w kolorze czarnym bądź szarym.

 

Podłokietniki

Krzesło może zostać wyposażone w podłokietniki, stanowiące integralną część stelaża, wyposażone w nakładkę wykonaną z tworzywa PP. Wersja krzesła bez podłokietników może zostać wyposażona w funkcjonalny pulpit, z możliwością montażu po dowolnej stronie.

 

Wersje produktu

550V – siedzisko i oparcie plastikowe,

555V – siedzisko plastikowe, oparcie siatkowe,

560V – siedzisko tapicerowane, oparcie plastikowe,

570V – siedzisko i oparcie tapicerowane,

575V – siedzisko tapicerowane, oparcie siatkowe.

 

Tapicerka

Krzesło Ariz dostępne jest w 8 tkaninach (Fame, Nexus, Next, Ultima, Evo, Step, Sprint i Medley), w 2 rodzajach ekoskóry (Softline i Valencia) lub w wersji z tworzywa. Dodatkowo, oparcie może być obite siatką Runner. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane rodzaje i kolory wykończeń, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

Ariz - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
plastik
C-512
C-514
C-516
C-517
siatka Runner
RU-15
RU-16
RU-17

doradzimy ci

zapytaj o produkt