Krzesło Ammi

Krzesło Ammi

                                                                                                                                                                                                                                                        Krzesło Ammi to klasyczny model w ofercie polskiego producenta mebli Nowy Styl. Lekki stelaż krzesła doskonale współgra z delikatnym bukowym kubełkiem, oferując uniwersalny design, który sprawdzi się w przestrzeni biurowej, kawiarni, restauracji czy pomieszczeniu domowym. Pomysłowe wykończenie w postaci ozdobnych wycięć na oparciu nadaje krzesłu charakteru i odróżnia je od podobnych produktów dostępnych na rynku. Oprócz stylowego designu, krzesło Ammi to także solidne wykonanie i sprawdzone materiały konstrukcyjne, a także bogata paleta wykończeń i tapicerek.

 

Krzesło Ammi znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Ammi posiada zintegrowane siedzisko oraz oparcie wykonane ze sklejki bukowej najwyższej jakości. Sklejka dostępna jest w trzech wersjach: drewno (15 kolorów), emalia (5 kolorów) oraz laminat (16 kolorów). Krzesło dostępne jest także w wersji z siedziskiem tapicerowanym, występującym w jednym z 12 rodzajów obić: tkanina podstawowa, skaj, Contract, Microfibra, Micro, Oban, Bondai, Kaiman, Sempre, Valencia i Xtreme. Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje i kolory obić, pełna paleta zaprezentowana jest w katalogu.

 

Metalowy stelaż krzesła dostępny jest w 2 wersjach: chromowanej (błyszczącej) lub malowanej proszkowo na kolor Black lub Alu (matowy). Ponadto krzesło występuje także w wersji z podłokietnikami wyposażonymi w drewniane nakładki (Ammi Arm). Krzesło przeznaczone jest do użytku przez osoby o wadze do 110 kg.

 

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

sklejka bukowa
buk naturalny
havana
orzech
wenge
emalia
biały
pomarańczowy
szary
czarny
laminat
H1474
H3389
H3704
U330
tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
Micro
M15
M47
M56
M62
Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
skaj
V82
V79N
V62
V14N

doradzimy ci

zapytaj o produkt