plen

Choose language

Krzesło Alexis

Krzesło Alexis

Krzesło Alexis to elegancki model typu soft seating nowej polskiej marki foteli i krzeseł Snap. Krzesło utrzymane jest w przyjemnej stylistyce nawiązującej do konwencji modern glamour. Obłe kształty krzesła o eleganckim wyprofilowaniu pokryte są jedną z 11 dostępnych tkanin, co stwarza bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Zarówno materiały obicia jak i stelaż oraz konstrukcja krzesła wykonane są z materiałów o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu nie ma obaw o przedwczesne ścieranie się materiału czy zużycie elementów.

 

Krzesło Alexis zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o przestrzeniach kawiarni, restauracji czy hotelów. Doskonale sprawdzi się także w domowych salonach, umożliwiając przyjemną chwilę relaksu i swobodne ułożenie się w krześle.

 

Krzesło Alexis oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stelaż krzesła Alexis wykonany został z wyselekcjonowanego polskiego drewna bukowego. Do stelaża dołączane są podkładki filcowe zabezpieczające przed rysowaniem. Siedzisko wypełnione zostało pianką tapicerską o gęstości 35 kg/m3, zaś oparcie i boki – 25 kg/m3. Siedzisko produkowane jest na sprężynach SP BH i zaczepach Rapid-Clip. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania oraz wieloletnią trwałość.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »