Krzesło Acos

Krzesło Acos

                                                                                                                                                                                                                                          Krzesło Acos to model cieszący się dużą popularnością wśród zwolenników prostych rozwiązań oraz geometrycznych form. Minimalistyczna bryła krzesła nadaje mu eleganckiego charakteru, który doskonale sprawdza się w nowoczesnych przestrzeniach konferencyjnych i audytoryjnych. Subtelna linia siedziska i oparcia tworzy unikatowe połączenie z lekką konstrukcją nóg krzesła. Model Acos dostępny jest aż w 11 różnych obiciach, które stanowią zarówno tkaniny jak i ekoskóry czy skóra naturalna. Wszystkie materiały pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, co do ich najwyższej jakości.

 

Acos 2

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż

Stelaż krzesła Acos wykonany został z rury metalowej o średnicy fi 25 mm i występuje w 4 wersjach kolorystycznych: czarny (lakierowany proszkowo), metalik (lakierowany proszkowo), chrom błyszczący (chromowany), chrom satyna (chromowany). Stelaż krzesła występuje w wersji z możliwością sztaplowania lub bez. Integralną część stelaża stanowią podłokietniki, wyposażone w tapicerowane nakładki wykonane z czarnej skóry. Stelaż posiada w standardzie stopki twarde, możliwe jest zamówienie stopek miękkich, z wkładką filcową lub teflonową.

 

Siedzisko i oparcie

Zarówno siedzisko jak i oparcie fotela konferencyjnego Acos skonstruowane zostały ze sklejki bukowej oraz posiadają wypełnienie w postaci pianki ciętej z tworzywa sztucznego o gęstości 35 kg/m3. Krzesło dostępne jest w wersji z oparciem wysokim lub niskim.

 

Wersje produktu

10V – oparcie wysokie, funkcja sztaplowania,

10VN – oparcie wysokie,

20V – oparcie niskie, funkcja sztaplowania,

20VN – oparcie niskie.

 

Tapicerka

Krzesło Acos występuje w 8 tkaninach (Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step lub Ultima), w 2 rodzajach ekoskóry (Valencia lub Softline) oraz w skórze naturalnej. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane rodzaje i kolory tapicerek, pełna paleta wykończeń dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

Acos - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medely
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra naturalna
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt