plen

Choose language

Kozetka lekarska S406

Kozetka lekarska S406

Kozetka lekarska S406 firmy Innow to stół rehabilitacyjny, który znajduje zastosowanie w przeprowadzaniu zabiegów i badań. Stanowi on podstawowe wyposażenie gabinetów lekarskich w różnego rodzaju placówkach medycznych. Kozetka pozwala na swobodne i komfortowe ułożenie się pacjenta podczas badania, a regulowany mechanicznie podgłówek umożliwia prawidłowe podparcie głowy i karku.

 

Kozetka S406 firmy Innow dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych, różniących się między sobą nie tylko kolorem obicia, ale także kolorem stelaża. Szeroki wybór dostępnych modeli pozwala na łatwą aranżację wnętrza przy pomocy takiego stołu rehabilitacyjnego, który będzie spełniał odpowiednie wymagania funkcjonalne oraz użytkowe.

 

Ten model oraz pozostałe wyposażenie medyczne znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Kozetka lekarska S406 posiada stalowy stelaż, który standardowo malowany jest na kolor biały. Na życzenie klienta możliwe jest zamówienie kozetki ze stelażem chromowanym lub w kolorze szarym (według indywidualnej wyceny). Nogi kozetki wyposażone zostały w stopki poziomujące, które umożliwiają ustawienie stołu a nierównej nawierzchni. Stół został wyposażony z funkcjonalny podgłówek regulowany mechanicznie w zakresie +45 stopni +/ -80 stopni. Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 130 kg.

 

Stół rehabilitacyjny S406 tapicerowany jest obiciem SKANDEN, które zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o meblach wymagających ofensywnych metod czyszczenia. Pokrycie to powinno być czyszczone za pomocą łagodnego detergentu w ciepłej wodzie używając szczotki lub gąbki. W przypadku silniejszych zabrudzeń dopuszczalne jest zastosowanie 25% (max 40%) roztworu alkoholu etylowego.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
6002000600

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
błękitny
lazurowy
pomarańczowy
seledynowy
słoneczny
smolny
turkusowy
wiśniowy

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »