plen

Choose language

Kosz do segregacji odpadów MPO

Kosz do segregacji odpadów MPO

Kosz do segregacji odpadów MPO firmy Malow to praktyczne rozwiązanie problemu odpowiednio zorganizowanego systemu wyrzucania śmieci. Praktyczne metalowe pojemniki pozwalają na selektywną zbiórkę odpadów oraz gromadzenie ich poszczególnych typów w workach lub specjalnych koszach. Kosze MPO występują w różnych wersjach: z jedną, dwoma lub trzema szafkami, każda z zamykaną pokrywą, blokującą wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów.

 

Kosz do segregacji odpadów MPO 3 posiada trzy niezależnie otwierane szafki z oddzielnymi pokrywami. Pozwala on na segregację trzech różnego rodzaju odpadów bez konieczności stawianie trzech osobnych kubłów na śmieci. Ponadto zabudowana forma kosza pozwala na utrzymanie porządku i estetyki w pomieszczeniu. Kosz spełnia swoją funkcję na halach sportowych, widowiskowych, w ośrodkach kultury, pomieszczeniach socjalnych w firmach oraz innych miejscach, gdzie zapewnienie odpowiedniego systemu gromadzenia odpadów jest niezbędne.

 

Kosz MPO oraz inne meble gospodarcze firmy Malow znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Kosz MPO 3 to pojemnik przeznaczony do użytku wewnętrznego, pozwalający na gromadzenie odpadów typu plastik, papier, szkło itp. Korpus kosza wykonany został z solidnej blachy stalowej o grubości 0,8-1,0 mm. Pojemnik wyposażony jest w trzy oddzielne ramy przystosowane do worków o pojemności 120 l. Ramy zamontowane są na prowadnicach kulkowych, pozwalających na ich łatwe wysunięcie w celu wymiany. Ramy z workami znajdują się wewnątrz pojemnika, za drzwiami skrzydłowymi, zamykanymi przy pomocy zamków obrotowych. Skośny daszek pojemników utrudnia gromadzenie się odpadów na powierzchni oraz ułatwia czyszczenie. Kosz MPO 3 posiada metalowe nóżki, które oddzielają pojemnik od podłoża, chroniąc go tym samym przed środowiskiem korozyjnym.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
12201200450

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

1015
1023
2004
3005
3020
5010
5012
5018
6011
6033
7016
7032
7035
8016
9005
9010

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »