plen

Choose language

Kosz automatyczny Sensor

 

 

Kosz automatyczny Sensor to zaawansowane urządzenie, które pozwala na bezdotykowe otwieranie pokrywy kosza. Takie rozwiązanie cechuje się wysoką higienicznością, ze względu na brak kontaktu dłoni z elementami kosza. Model Sensor wykorzystywany jest zarówno w biurach, jak i w pomieszczeniach specjalistycznych ośrodków medycznych czy laboratoryjnych, zapewniając maksymalną sterylność. Inteligenty mechanizm oraz prosta i funkcjonalna bryła doceniane są przez najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie nowatorskie rozwiązania oraz estetykę wykonania.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Obudowa kosza automatycznego Sensor wykonana została z najwyższej jakości stali o zwiększonej odporności na odkształcenia oraz z trwałego tworzywa sztucznego. Wewnętrzna obręcz kosza z dodatkowym wzmocnieniem posiada pełne, zamknięte dno. Stalowa powierzchnia zabezpieczona została przed pozostawianiem odcisków palców. Wewnątrz kosza znajduje się wyjmowane wewnętrzne wiadro z uchwytami oraz z systemem mocowania worka, który ukrywa jego nadmiar. Z tyłu znajduje się uchwyt pozwalający na łatwy transport kosza Sensor. Spód produktu wykonany został z tworzywa sztucznego, które zabezpiecza podłogę przed rysowaniem.

 

Pokrywa kosza automatycznego Sensor otwierana jest bezdotykowo, przy pomocy czujnika zbliżeniowego. Po otwarciu wskaźnik diodowy pokazuje czas do automatycznego zamknięcia pokrywy. Trwały, sterowany elektronicznie mechanizm zapewnia powolne i ciche zamykanie pokrywy. Możliwe jest otwarcie pokrywy na stałe przy pomocy przycisku “OPEN” oraz zamknięcie przyciskiem “CLOSE”. Pokrywa posiada chowany zaczep, umożliwiający zawieszenie jej na brzegu kosza, co ułatwia wymianę worka. Elektryczne zasilanie kosza odbywa się przy użyciu 4 baterii R6, umieszczanych w pokrywie kosza.

 

 

WYMIARY

 

 wysokośćszerokośćgłębokość
12 l430240240
21 l570270270
35 l692305305

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

stal matowa

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »