plen

Choose language

Kontener WGK4

Kontener WGK4

Kontener WGK4 należy do linii White Graph polskiego producenta mebli biurowych Antrax. Wśród produktów serii znajdują się biurka, stoły biurowe, kontenery, pomocniki oraz inne meble, co daje szerokie możliwości aranżacyjne. Ponadto liczna oferta wersji wymiarowych oraz wyposażenia umożliwia dostosowanie stanowiska pracy do indywidualnych potrzeb. Meble z serii White Graph wybierane są zarówno do biur firmowych i instytucji, jak i domowych gabinetów.

 

Kontener WGK4 utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, której doskonałe rozwinięcie stanowi biało-grafitowa kolorystyka mebla. W konstrukcji szafki wykorzystane zostały wysokiej jakości płyty drewniane, co zmniejsza ryzyko zarysowań czy uszkodzeń, a zarazem daje komfort pracy z ciepłym i przyjemnym materiałem. Nie bez znaczenia jest też system nośny szuflad, który zapewnia płynne i lekkie wysuwanie oraz pewne ryglowanie kontenerka, zabezpieczający przechowywane dokumenty.

 

Ten oraz inne modele szafek przybiurkowych znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

 

Kontener WGK4 wykonany został w całości z wysokiej jakości płyty meblowej firmy Egger o grubości 18 mm. Wyposażenie kontenera stanowią trzy szuflady, których wysuwanie jest możliwe dzięki wpuszczanym uchwytom kasetonowym. Zastosowane zostały prowadnice kulkowe firmy Grasshopper, które pozwalają na pełny wysuw szuflad z cichym domykaniem. Kontener zamykany jest centralnie przy pomocy zamka cylindrycznego.

 

Standardowo kontener WGK4 wyposażony jest w kółka bez hamulca o wysokości 55 mm. Opcje dodatkowe:

– kółka K1 – białe, z pełnym wypełnieniem korpusu; do powierzchni twardych i miękkich, z hamulcem, wysokość: 94 mm, udźwig: 50 kg,

– kółka K2 – srebrne, z przelotem; do powierzchni twardych i miękkich, z hamulcem; wysokość: 94 mm, udźwig: 50kg.

 

 

Wymiary

 

 wysokośćszerokośćgłębokośćwyposażenie
WGK16804286003 szuflady + piórnik
WGK26004286003 szuflady
WGK36004286002 szuflady
WGK46004286003 szuflady

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
grafit

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »