Kontener RPH

Kontener RPH

Kontener RPH to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują praktycznego rozwiązania problemu z nadmiarem dokumentów na biurku. Kontenerek przybiurkowy pozwala na łatwe zorganizowanie przestrzeni, ułatwiając tym samym zachowanie ładu w biurze. Zastosowanie wysokiej jakości systemu nośnego szuflad pozwala na płynny i gładki ruch elementów, co daje poczucie komfortu użytkowania.

 

Oprócz wysokiej funkcjonalności, produkt utrzymany jest w typowym dla firmy Unique, nowoczesnym designie. Kontenerek przybiurkowy dostępny jest w dwóch wersjach: Kontener RPH-01B oraz Kontener RPH-02B. Wersje różnią się od siebie ilością szuflad. Ponadto każdy model dostępny jest w trzech kolorach, co ułatwia wybór najbardziej optymalnej kolorystyki. Dostępna jest także niska wersja produktu – kontener RP.

 

Ten oraz inne modele szafek przybiurkowych znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

kontener rph

 

Specyfikacja

 

Kontenerek przybiurkowy RPH posiada korpus wykonany z lakierowanego proszkowo metalu, w kolorze czarnym, białym lub szarym. Wyposażony on został w kółka jezdne z hamulcami, pozwalające na łatwe przemieszczanie szafki. Szuflady zamontowane zostały na prowadnicach kulkowych firmy Repon, które pozwalają na pełny wysuw szuflad poza korpus kontenerka. Centralne zamykanie szuflad odbywa się przy pomocy zamka cylindrycznego, z dwoma kluczami w zestawie.

 

Kontenerek RPH dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się od siebie ilością i wyposażeniem szuflad:

 

modelilość szufladwymiary szufladywyposażenie
RPH-01B2 szuflady płytkie41 x 32 x 11 cmw jednej z szuflad organizer-piórnik
1 szuflada głęboka38 x 32 x 28 cmmożliwość zawieszenia akt
RPH-02B2 szuflady głębokie38 x 32 x 28 cmmożliwość zawieszenia akt

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
690390560

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
szary
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt