plen

Choose language

Kontener RP

Kontener RP

Kontener RP to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują praktycznego rozwiązania problemu z nadmiarem dokumentów na biurku. Kontenerek przybiurkowy pozwala na łatwe zorganizowanie przestrzeni, ułatwiając tym samym zachowanie ładu w biurze. Zastosowanie wysokiej jakości systemu nośnego szuflad pozwala na płynny i gładki ruch elementów, co daje poczucie komfortu użytkowania.

 

Oprócz wysokiej funkcjonalności, produkt utrzymany jest w typowym dla firmy Unique, nowoczesnym designie. Kontenerek przybiurkowy dostępny jest w dwóch wersjach: Kontener RP-01 oraz Kontener RP-04. Wersje różnią się od siebie ilością szuflad. Ponadto każdy model dostępny jest w trzech kolorach, co ułatwia wybór najbardziej optymalnej kolorystyki. Dostępna jest także wysoka wersja produktu – kontener RPH.

 

Ten oraz inne modele szafek przybiurkowych znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

kontener rp

 

Specyfikacja

 

Kontenerek przybiurkowy RP posiada korpus wykonany z lakierowanego proszkowo metalu, w kolorze czarnym, białym lub szarym. Wyposażony on został w kółka jezdne z hamulcami, pozwalające na łatwe przemieszczanie szafki. Szuflady zamontowane zostały na prowadnicach kulkowych firmy Repon, które pozwalają na pełny wysuw szuflad poza korpus kontenerka. Centralne zamykanie szuflad odbywa się przy pomocy zamka cylindrycznego, z dwoma kluczami w zestawie.

 

Kontenerek RP dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się od siebie ilością i wyposażeniem szuflad:

 

 

modelilość szufladwymiary szufladywyposażenie
RP-012 szuflady płytkie40 x 32 x 7 cmw jednej z szuflad organizer-piórnik
1 szuflada głęboka40 x 32 x 28 cmmożliwość zawieszenia akt
RP-041 szuflada płytka40 x 32 x 7 cmorganizer-piórnik
3 szuflady średniej głębokości40 x 32 x 11 cm-

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
550390560

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
szary
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »