plen

Choose language

Kontener KT3

Kontener KT3

Kontener KT3 to wdzięczny mebel o szerokim zastosowaniu, proponowany przez polskiego producenta Antrax. Dzięki swojej uniwersalnej formie doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie wszystkich linii biurek z oferty producenta. Prosta bryła, niezawodny system szuflad oraz pewne zamykanie to tylko kilka z atutów mebla. Dużą zaletą jest także szeroka gama kolorów, w jakiej występuje kontener. Znacznie zwiększa to możliwości aranżacyjne i stwarza sposobność do skomponowania idealnego stanowiska pracy.

 

Prezentowany kontener KT3 wybierany jest zarówno jako wyposażenie biur w firmach, urzędach i innych instytucjach, jak i domowych gabinetów. Ułatwia on utrzymanie ładu na biurku, a także pozwala na łatwą segregację dokumentów. Kontener dostępny jest także w innych wersjach wymiarowych, w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

Ten oraz inne modele szafek przybiurkowych znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

meble biurowe qr

 

Specyfikacja

 

Kontener KT3 wykonany został z wiórowej płyty melaminowej o strukturze BS (Biuro Special) o wysokiej trwałości i gładkości powierzchni roboczej. Płyta posiada klasę higieniczności E1. Stosowane są dwie grubości płyt:

– 25 mm – wieńce i blat,

– 18 mm – wypełnienia.

 

Obrzeża płyty zabezpieczone są okleiną PCV w dwóch grubościach:

– 2 mm – obrzeża wieńców, blatu oraz boków,

– 0,6 mm – obrzeża półek, drzwi i elementów wypełnienia.

 

Kontener KT3 wyposażony jest w 1 szufladę zamontowaną na systemie prowadnic o płynnym wysuwie. Pod szufladą znajduje się szafka z drzwiami skrzydłowymi, z jedną półką wewnętrzną. Zarówno szuflada jak i szafka zamykane są przy pomocy niezależnych zamków cylindrycznych. Kontener posiada kółka jezdne umożliwiające łatwe przemieszczanie.

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
600430500

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

popiel
biały
dąb mleczny
calvados
grusza
orzech
buk
mangfal
dąb sonoma
wenge
grafit

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »