plen

Choose language

Kontener 424

Kontener 424

Kontener 424 to niska szafka przybiurkowa z oferty polskiego producenta Unique. Meble biurowe Unique charakteryzuje nowoczesny design, o prostych bryłach i czarno-białej kolorystyce. Prezentowany model doskonale wpasowuje się w te ramy, stanowiąc propozycję dla zwolenników modernistycznych aranżacji. Kontenerek jest niezwykle praktyczny, dzięki możliwości jego łatwego przemieszczania, a także systemowi płynnie wysuwanych szuflad.

 

W konstrukcji prezentowanego modelu wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały metalowe, które nie tylko estetycznie się prezentują, ale także charakteryzują się dużą wytrzymałością. Kontenerek dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne kontenerki przybiurkowe: Kontener RP oraz Kontener RPH.

 

Ten oraz inne modele szafek przybiurkowych znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

 

Specyfikacja

 

Kontener 424 posiada korpus wykonany z lakierowanego metalu na jeden z trzech kolorów: biały, czarny, szary. Wyposażony on został w trzy szuflady o wysokości 9 cm każda. Górna szuflada wyposażona została w organizer-piórnik. Zamykanie wszystkich szuflad odbywa się przy pomocy zamka centralnego. Kontenerek posiada kółka jezdna z hamulcami, zapobiegającymi nieporządane przesuwanie się mebla.

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
480395550

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
szary
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »