Idea

 

 

Meble pracownicze Idea to sprawdzony zestaw, cieszące się niezmienną popularnością wśród użytkowników poszukujących indywidualnych rozwiązań. Mnogość i różnorodność elementów zestawu umożliwia praktyczną aranżację przestrzeni biurowej idealnie dopasowanej do potrzeb. Meble Idea dają komfortowe warunki pracy w zarówno mniejszych biurach, jak i w obszernych pomieszczeniach typu open space.

 

W skład linii Idea wchodzą biurka i stoły biurowe o stelażach drewnianych oraz metalowych (prostych i L-kształtnych). Ponadto seria oferuje funkcjonalne dostawki i kontenerki oraz szafy wysokie i niskie. Odpowiednie dobranie poszczególnych elementów pozwala na skomponowanie przestrzeni biurowej, zapewniając przestrzeń do pracy oraz do przechowywania dokumentów. Metalowe stelaże dostępne są w kolorach czarnym, białym oraz w odcieniach szarości.

 

Poniżej przedstawiona została wybrana kolorystyka frontów, blatów i wypełnień. W celu zapoznania się z pełną paletą kolorów, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

płyty laminowane
brzoza
creme
dąb lindberg
kasztan ebro
klon
legno tabac
mocca
modrzew montana
orzech pacific
tabac
MDF
congo
creme
limetka
orange
platyna
szary

doradzimy ci

zapytaj o produkt