plen

Choose language

Fotel Wye

Fotel Wye

Fotel Wye producenta Unique to model pełen elegancji, zaprojektowany w duchu nowoczesnego designu biurowego. Tapicerowany skórą kubełek fotela doskonale zaprezentuje się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w domowym gabinecie. Wysoka jakość produktu widoczna jest w najdrobniejszym detalu – począwszy od precyzyjnych wykończeń elementów aluminiowych, kończąc na dobrze poprowadzonej linii szwów.

 

W zależności Państwa preferencji, fotel dostępny jest w wersji tapicerowanej wysokiej jakości ekoskórą lub naturalną skórą licową. Oba materiały są łatwe w utrzymaniu czystości, a także podkreślają charakter premium fotela. Czerń tapicerki nadaje produktowi uniwersalnego i ponadczasowego charakteru, zaś wisienką na torcie są eleganckie przeszycia wykonane na oparciu oraz siedzisku.

 

Ten oraz pozostałe fotele Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

Mechanizm

Fotel Wye wyposażony został w sprawdzony mechanizm ruchowy Tilt Plus. Umożliwia on wybór jednego z dwóch trybów: swobodnego bujania się w krześle lub blokadę wychylenia w ustalonej pozycji pracy. Możliwa jest regulacja wysokości siedziska w zakresie 44-51 cm.

 

Stelaż i podstawa jezdna

Fotel posiada ramę, podłokietniki oraz podstawę jezdną wykonany z polerowanego aluminium. Pięcioramienna podstawa jezdna może zostać wyposażona w kółka jezdne do powierzchni miękkich (dywanowych) lub twardych (parkiet, panele).

 

Tapicerka

Fotel może zostać obity wysokiej jakości ekoskórą lub naturalną skórą licową. Obie tapicerki występują w kolorze czarnym.

 

 

Wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »