plen

Choose language

Fotel Work

Fotel Work

Fotel Work to znany i doceniany model polskiego producenta foteli biurowych Unique. Jego nowoczesna i uniwersalna forma dobrze wpisuje się w każde wnętrze biurowe. Ponadto estetyczna linia siedziska i oparcia dobrze prezentować się będzie także w domowym gabinecie. W konstrukcji fotela Work wykorzystane zostały wysokiej jakości podzespoły, zaś materiały wykończeniowe dają przyjemny w kontakcie z ciałem użytkownika efekt. Dzięki temu prezentowany model plasuje się wysoko pośród podobnych produktów dostępnych na rynku. Fotel Work standardowo występuje w klasycznym kolorze czarnym.

 

Ten oraz pozostałe fotele Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Work wyposażony został w sprawdzony mechanizm ruchowy Synchron, który umożliwia pracę produktu w dwóch trybach: swobodnego wychylania się oparcia oraz blokady wychylenia w jednej w pięciu pozycji. Wytrzymały podnośnik umożliwia regulację wysokości siedziska w zakresie 47-57 cm.

 

Stelaż i podstawa jezdna

Produkt posiada regulowane podłokietniki, których wysokość można zmieniać, dostosowując ją do kąta ułożenia przedramion. Podłokietniki wyposażone zostały w miękkie nakładki z czarnego tworzywa PU. Zarówno podłokietniki jak i podstawa jezdna wykonane zostały z mocnego tworzywa sztucznego (PU). Podstawa wyposażona jest standardowo w kółka twarde, istnieje możliwość wyboru kółek miękkich.

 

Tapicerka

Prezentowany model tapicerowany jest tkaniną BL w kolorze czarnym. Materiał charakteryzuje wysoka odporność na ścieranie, wynosząca 140 tysięcy cykli Martindale’a.

 

Gwarancja

Fotel Work objęty został dwuletnim okresem gwarancyjnym, zaś dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 130 kg.

 

 

Wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

BL418

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »