plen

Choose language

Fotel Viper

Fotel Viper

Fotel Viper to model należący do oferty mebli biurowych polskiego producenta Unique. Fotel zyskał klasyczny, biurowy design, łączący obszerne siedzisko z wysokim oparciem, które dobrze dopasowuje się do pleców użytkownika. Model cieszy się dużą popularnością ze względu na dobry stosunek jakości do ceny. W fotelu projektanci zawarli wszystkie niezbędne funkcjonalności, które pozwalają na wygodną i ergonomiczną pracę przy biurku. Wykorzystanie wytrzymałej membrany oraz praktycznej, oddychającej siatki daje estetyczny, a jednocześnie funkcjonalny efekt końcowy.

 

Ten oraz pozostałe fotele Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

Oparcie

Fotel Viper posiada oparcie, w którym zainstalowana została niezależna część lędźwiowa. Wysokość podparcia lędźwiowego jest regulowana, dostosowując się do wysokości użytkownika w krześle.

 

Mechanizm

Fotel wyposażony został w nowoczesny mechanizm ruchowy Tilt. Pozwala on na pracę fotela w dwóch trybach: swobodnego bujania się w fotelu oraz blokady wychylenia w pozycji pracy.

 

Podłokietniki i podstawa jezdna

W fotelu zamontowane zostały stałe podłokietniki z wysokiej jakości tworzywa. Podstawa jezdna wykonana została z chromowanego metalu i może być wyposażona w kółka twarde bądź miękkie.

 

Tapicerka

Prezentowany model posiada oparcie tapicerowane przepuszczającą powietrze siatką Mesh. Siedzisko obite zostało membraną PS o odporności na ścieranie  wynoszącej 50 000 cykli Martindale’a. Zagłówek oraz część siedziska wykończone zostały miękką i przyjemną ekoskórą.

 

Certyfikaty i gwarancja

Model objęty został 2-letnim okresem gwarancyjnym, a maksymalne dopuszczalne obciążenie dla fotela wynosi 130 kg. Fotel wyprodukowany został zgodnie z normą ISO 9001.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny
pomarańczowy
żółty
biały
szary
niebieski
czerwony
zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »