plen

Choose language

Fotel Veris Net

FOTEL VERIS NET

Fotel Veris Net to model wyposażony w szereg rozwiązań ergonomicznych, które pozwalają na pełne dopasowanie ustawienia fotela do indywidualnych potrzeb użytkownika. Docenianym atutem fotela jest innowacyjny mechanizm synchroniczny, a także oparcie wykonane z elastycznej siatki Runner, z ruchomą częścią lędźwiową. Dzięki temu oparcie doskonale dopasowuje się do pleców użytkownika, oddając naturalną krzywiznę kręgosłupa. Regulacja pochylenia siedziska minimalizuje powstały ucisk mięśni ud podczas wielogodzinnej pracy.

 

Oprócz funkcjonalnej konstrukcji, fotel gabinetowy Veris Net to także prosta i nowoczesna forma siedziska i oparcia. Wyraźne, dopasowne tapicerki podkreślą charakter współczesnego wnętrza biurowego, gdzie design odgrywa kluczowe znaczenie. Fotel gabinetowy Veris występuje w wersji gabinetowej z zagłówkiem lub w wersji pracowniczej – bez zagłówka. Kompletną aranżację przestrzeni biurowej umożliwia krzesło konferencyjne Bit, będące specjalnie zaprojektowanym uzupełnieniem serii Veris.

 

Ten oraz inne fotele producenta ProfiM znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Veris Net 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Fotel Veris Net posiada wbudowany mechanizm ruchowy Synchro SFL, który pozwala na regulację synchronicznego ruchu siedziska i oparcia, umożliwiając dopasowanie sprężystości wychylenia oparcia do wagi siedzącego. Ponadto mechanizm posiada funkcję wysuwu siedziska, funkcję pochylenia siedziska i oparcia (tzw. kąt ujemny) oraz standardową możliwość zmiany wysokości siedziska.

 

Podłokietniki

Fotel posiada podłokietniki o stelażu oraz nakładce z tworzywa sztucznego PU w kolorze czarnym, występujące w trzech wersjach, w zależności od możliwości regulacji:

– P54PU – regulacja w płaszczyźnie góra-dół (zakres 80 mm),

– P51PU – regulacja w płaszczyznach: góra-dół (zakres 100 mm), przód-tył (zakres 35 mm na stronę),

– P48PU – regulacja w płaszczyznach: góra-dół (zakres 100 mm), przód-tył (zakres 35 mm na stronę), obrót nakładki (zakres +/-30 stopni), nakładka przód-tył (+/-30 mm).

 

Siedzisko i oparcie

Siedzisko wyposażone zostało w maskownicę z tworzywa w kolorze czarnym i wypełnione zostało wylewaną pianką PU o gęstości 80 kg/m3. Oparcie wykończone zostało trwałą i elastyczną siatką Runner i wyposażone zostało w regulowaną część lędźwiową.

 

Podstawa jezdna

Fotel gabinetowy Veris Net posiada pięcioramienną podstawę jezdną, która w standardzie wyposażone jest w kółka twarde z hamulcem lub bez. Istnieje możliwość wybrania opcjia z kółkami miękkimi. Podstawa występuje w 3 wersjach: z tworzywa PA czarnej, aluminiowej lakierowanej proszkowo na kolor metalik lub aluminiowej polerowanej do koloru chrome.

 

 

WYMIARY

 

Veris - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Model dostępny jest w 8 tkaninach do wyboru (Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Nexus lub Step), a także w wersji tapicerowanym jednym z dwóch rodzajów ekoskóry (Softline lub Valencia) oraz w wersji z obiciem ze skóry naturalnej. Siatka Runner, którą obite jest oparcie, występuje w trzech wersjach kolorystycznych. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane wykończenia. Pełna paleta tapicerek dostępna jest w katalogu

paleta kolorów profim

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
tkanina Sprint
SN-2
SN-10
SN-15
SN-1
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra naturalna
S-10
S-22
S-23
S-28
siatka Runner
RU-15
RU-16
RU-17

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »