Fotel Velo

Fotel Velo

Fotel Velo z oferty polskiego producenta krzeseł Unique charakteryzuje się prostą formą i eleganckimi wykończeniami. Precyzja wykonania oraz dbałość o detale to coś, co wyróżnia fotel na rynku. Zastosowane wysokiej jakości materiały zapewniają nie tylko komfort, ale także wieloletni okres użytkowania fotela. Solidny stelaż oraz podstawa jezdna są zarówno wytrzymałe, jak i dobrze współgrają z masywnym siedziskiem oraz oparciem. Już na pierwszy rzut oka krzesło zachęca do wygodnego ułożenia się w nim, korzystając z miękkiego siedziska i zagłówka oraz ergonomicznie wyprofilowanego oparcia.

 

Fotel Velo oraz inne fotele firmy Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm ruchowy

Fotel Velo wyposażony został w sprawdzony mechanizm ruchowy Synchron. Pozwala ona zarówno na swobodne wychylanie oparcia wraz z ruchem pleców użytkownika, jak i na zatrzymanie wychylenia w jednej z czterech pozycji. Płynna praca podnośnika umożliwia regulację wysokości siedziska w zakresie 9 cm, dostosowując ją do wzrostu użytkownika.

 

Stelaż i podstawa jezdna

Stelaż fotela wykonany został z czarnego tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości. Zastosowana podstawa jezdna wykonana została z polerowanego aluminium i wyposażone jest w kółka jezdne.

 

Podłokietniki

W fotelu zastosowane zostały czarne podłokietniki, wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego. Możliwa jest regulacja ustawienia podłokietników w trzech kierunkach: góra-dół (18-28 cm), przód-tył oraz wychylenie na boki (zakres wewnętrzny 42-47,5 cm).

 

Tapicerka

Siedzisko oraz zagłówek tapicerowane są wytrzymałą tkaniną BL o odporności na ścieranie wynoszącej 140 000 cykli Martindalea. Tkanina występuje w 18 kolorach. Oparcie tapicerowane jest siatką materiałową MESH, umożliwiającą prawidłową cyrkulację powietrza.

 

Gwarancja

Fotel Velo objęty został 2-letnim okresem gwarancyjnym. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 130 kg.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina BL
BL401
BL402
BL403
BL404
BL405
BL406
BL407
BL408
BL409
BL410
BL411
BL412
BL413
BL414
BL415
BL416
BL417
BL418

doradzimy ci

zapytaj o produkt