plen

Choose language

Fotel Team

Fotel Team

Fotel Team to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie prostotę i uniwersalność. Charakteryzują się one minimalistycznym designem oraz starannym wykonaniem, dzięki któremu krzesła dobrze się prezentują i pozwalają na wieloletnią eksploatację. Ponadto krzesło biurowe Team to udane połączenie ponadstandardowych mechanizmów ergonomicznych z rozsądną ceną, odpowiednią na każdą kieszeń.

 

Na komfort i wygodę pracy mają wpływ synchroniczny mechanizm ruchowy zainstalowany w fotelu, odpowiednio wyprofilowane oparcie oraz siedzenie, a także podłokietniki z możliwością regulacji. Krzesło biurowe Team tapicerowany jest tkaniną Team, która wyróżnia się wyrazistym splotem i jednolitą barwą. Wyjątkowa sprężystość i miękkność siedziska uzyskana jest dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pianek wyścielających.

 

Fotel Team, a także inne fotele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Synchroniczny mechanizm ruchowy, w który wyposażony został fotel Team, pozwala na wychylanie się oparcia zgodnie z ruchem pleców użytkownika. Wychylenie jest płynne i lekkie, a podlega u nie tylko oparcie, ale także siedzisko, przy czym wychylenie siedziska jest dużo mniej wyraźne. Mechanizm ten posiada też funkcję regulacji siły oporu, jaki stawia oparcie, przez co można dostosować ją do wagi użytkownika. Gdy chcą Państwo zablokować ruch oparcia, wystarczy użyć dźwigni blokującej, znajdującej się pod siedziskiem i zablokować oparcie w wybranej pozycji wychylenia.

 

Możliwość regulacji podłokietników, to bardzo przydatna funkcja, która pozwala na dopasowanie ich wysokości w taki sposób, aby przedramiona tworzyły kąt 90 stopni z osią ciała. Regulacja wysokości jest możliwa w zakresie 75 mm. Chromowana stalowa podstawa jezdna to nie tylko dłuższa żywotność i trwałość, ale także element dekoracyjny, dobrze komponujący się z całą formą krzesła. Prosty design dopełnia dedykowana temu modelowy, trwała tkanina Team o odporności na ścieranie wynoszącej 30 000 cykli Martindalea.

 

Wszystkie fotele Team uzyskały Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego – PUR Remodex. Fotele objęte zostały 24-miesięcznym systemem gwarancyjnym “od drzwi do drzwi”.

 

fotel team

 

 

 

Wymiary

 

wysokość siedziskawysokość oparciawysokość podłokietnikówwymiary siedziska
450 - 530580180 - 255490 x 480

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Team
niebieski
szary
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »