plen

Choose language

Fotel Task

Fotel Task

Fotel Task należy do oferty polskiego producenta mebli biurowych Unique. Model charakteryzuje się wysoką ergonomią pracy wynikającą z szeregu możliwości regulacyjnych. Wysokiej jakości mechanizm ruchowy pozwala na wygodną pracę użytkownika w krześle przy dowolnym ułożeniu oparcia, zaś specjalnie zaprojektowana podpórka lędźwiowa o regulowanej wysokości gwarantuje nieprzerwane podparcie pleców. Model Task wyposażony został ponadto w praktyczny zagłówek, który pozwala na wygodne podparcie głowy podczas długich godzin pracy.

 

Oprócz licznych rozwiązań funkcjonalnych, fotel oferuje także nowoczesny design, który doskonale wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Jego prosta i zwarta bryła dobrze sprawdzi się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w domowym gabinecie. Minimalistycznie, a przy tym estetycznie – tak w dwóch słowach można byłoby scharakteryzować fotel.

 

Ten oraz inne fotele Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Fotel Task wyposażony został w sprawdzony mechanizm ruchowy Synchron, który umożliwia pracę produktu w dwóch trybach: swobodnego wychylania się oparcia oraz blokady wychylenia w dowolnej pozycji. Wysokość siedziska regulowana jest przy pomocy solidnego podnośnika w zakresie 19 cm. Fotel wyposażony został w podłokietniki o zmiennej wysokości. W modelu zastosowana została trwała podstawa jezdna z czarnego nylonu.

 

Oparcie wyposażone w regulowaną część lędźwiową, a także w tapicerowany, wygodny zagłówek o regulowanej wysokości. Regulacja wysokości oparcia w zakresie 5 cm. Oparcie oraz zagłówek obszyte zostały przepuszczającą powietrze, trwałą siatką Mesh, zaś siedziska odporną na ścieranie tkaniną materiałową BL (140 ooo cykli Martindale’a).

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »