plen

Choose language

Fotel Starter 3D steel

Fotel Starter 3D steel

Rodzina foteli Starter oferuje klasyczne modele krzeseł biurowych w różnych wersjach funkcjonalnych. Fotele Starter to zarówno wersja podstawowa z pięcioramienną podstawą jezdną oraz podłokietnikami, jak i wersje laboratoryjne wyposażone w podnóżek oraz z lub bez podłokietników. Fotel Starter 3D steel to wyjątkowo uniwersalne krzesło, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu biurowym, a także domowym. Dodatkowo szeroka paleta tapicerek oraz kolorów sprawia, że będą Państwo mogli idealnie dopasować fotel do swojego wnętrza. O rodzajach obić krzesła mogą Państwo przeczytać w artykule.

 

Fotel Starter 3D steel to klasyczna forma oraz konstrukcja, spotykana w wielu innych krzesłach. Jednak to, co wyróżnia go spośród pozostałych krzeseł, to bogate wyposażenie ergonomiczne. Fotel wyposażony jest w mechanizm Ibra, oferujący regulację czterech parametrów fotela, a także w podłokietniki, których położenie można zmieniać w trzech płaszczyznach. Wszystko to gwarantuje pełen komfort podczas pracy, a także umożliwia zachowanie prawidłowej pozycji w krześle.

 

Fotel Starter 3D steel, a także inne fotele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Mechanizm Ibra pozwala na swobodne wychylanie się oparcia oraz siedziska, a także na blokadę wychylenia w dowolnej pozycji. Ruch siedziska jest niezależny od ruchu oparcia, co oznacza, że można zablokować albo oba albo tylko jeden element. Wszystkie te właściwości fotela zapewniają prawidłowe i nieprzerwane podparcie pleców użytkownika. Dodatkowo mechanizm Ibra pozwala na regulację siły oporu oparcia podczas wychylania – tym sposobem jego wartość można dopasować do wagi użytkownika.

 

Podłokietniki

Podłokietniki fotela Starter 3D steel wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Możliwa jest regulacja podłokietników w trzech płaszczyznach:

– regulacja wysokości podłokietników (umożliwia ustawienie przedramion pod kątem 90 stopni do osi ciała),

– regulacja długości nakładki (pozwala na dopasowanie długości podłokietników do długości przedramienia),

– regulacja rozstawu podłokietników (umożliwia dopasowanie rozstawu do wzrostu użytkownika).

 

Siedzisko i oparcie

Fotel Starter 3D steel może być tapicerowane jednym z 9 rodzajów obić do wyboru (8 rodzajów tkanin oraz ekoskóra). Sprężystość siedziska oraz oparcia zapewnia wysokiej jakości pianka wyścielająca, która nie traci swoich właściwości nawet po wieloletnim użytkowaniu. W modelu Starter regulowana jest nie tylko wysokość siedziska, ale także wysokość oparcia bez konieczności wstawania z krzesła – oparcie posiada wbudowaną funkcję Up&Down.

 

Podstawa jezdna

Prezentowany fotel to wersja steel – wyposażona w aluminiową podstawę jezdną. Dostępna jest także wersja Starter 3D black z podstawą jezdną z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

 

Certyfikaty i gwarancja

Wszystkie fotele z rodziny Starter posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Ponadto fotele objęte są 24-miesięczną gwarancją w systemie od drzwi do drzwi, aby zapewnić pełen komfort usługi.

 

 

 

WYMIARY

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel tapicerowany może być jednym z 10 rodzajów obić, posegregowanych w cztery grupy cenowe. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »