plen

Choose language

Fotel Spectrum HB

Fotel Spectrum HB

Fotel Spectrum HB to model należący do rodziny Spectrum z oferty polskiego producenta foteli i krzeseł biurowych SitPlus. Klasyczna forma krzesła doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni biurowej. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o podzespoły wykorzystane w konstrukcji modelu sprawiają, że fotel znany jest ze swojej wytrzymałości. Ergonomię pracy w krześle zapewnia sprawdzony mechanizm synchroniczny Synchro, którego zadaniem jest optymalne dopasowanie pozycji użytkownika.

 

Prezentowany fotel to model niski wyposażony w zagłówek (HB). Dostępna jest także wersja bez zagłówka – Spectrum oraz z zagłówkiem i oparciem tapicerowanym siatką – Spectrum HB Net.

 

Ten oraz inne modele producenta SitPlus znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

Mechanizm

Krzesło biurowe Spectrum wyposażone zostało w synchroniczny mechanizm ruchowy Synchro. Pozwala on na swobodne kołysanie się oparcia oraz blokadę wychylenia w dowolnej pozycji. Możliwa jest także regulacja siły oporu, stawianej przez oparcie, zaś funkcja Anti-Shock zabezpiecza plecy użytkownika przed gwałtownym odbiciem oparcia po zwolnieniu blokady.

 

Podłokietniki

Model posiada podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, wyposażone w miękkie nakładki. Możliwa jest regulacja położenia podłokietników w płaszczyźnie góra-dół (zakres 8 cm) oraz prawo-lewo.

 

Podstawa jezdna

Krzesło posiada czarną podstawę jezdną wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego (nylonu), wyposażoną w kółka miękkie lub twarde. Opcjonalnie krzesło może zostać wyposażone w podstawę jezdną z polerowanego aluminium.

 

Siedzisko i oparcie

Krzesło biurowe Spectrum posiada szerokie i komfortowe siedzisko oraz profilowane oparcie. Oba elementy tapicerowane są wytrzymałą membraną w czterech kolorach: czarnym, szarym, niebieskim lub czerwonym.

 

Zagłówek

Fotel posiada regulowany zagłówek w dwóch płaszczyznach: góra-dół oraz kąt nachylenia.

Gwarancja i certyfikaty

Prezentowany model objęty został wydłużonym okresem gwarancyjnym, wynoszącym 3 lata. Produkt uzyskał Atest Badań Wytrzymałościowych REMODEX.

 

 

Wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny
szary
niebieski
czerwony

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »