plen

Choose language

Fotel Sonata Lux

Fotel Sonata Lux

Fotel Sonata  Lux należy do linii wysokiej klasy produktów premium polskiego producenta Nowy Styl. Fotel charakteryzuje się wysoką różnorodnością wersji, co sprawia, że mebel znajduje zastosowanie zarówno w gabinetach kierowniczych jak i na stanowiskach pracowniczych. Ponadto model słynie ze swojej trwałości i wytrzymałości, przez co wybierany jest często do zastosowań o wysokiej intensywności użytkowania. Przygotowana została specjalna wersja Sonata Lux 24/7 z przeznaczeniem do wykorzystywania 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dostępna jest także wersja Sonata Lux XXL.

 

Fotel Sonata Lux wykonany został z trwałych i wytrzymałych materiałów konstrukcyjnych, dzięki czemu umożliwia wieloletnie użytkowanie nawet przy dużych obciążeniach. Nie bez znaczenia są także odporne na ścieranie obicia, do których zaliczają się zarówno skóry naturalnej, ekoskóry jak i tkaniny. Bogata gama kolorystyczna obić pozwala na łatwą i swobodną aranżację przestrzeni biurowej, przy zachowaniu panującej kolorystyki.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm ruchowy

Fotel Sonata Lux może zostać wyposażony w jeden z trzech mechanizmów ruchowych:

 

Mechanizm Epron Syncron – pozwala na synchronicznym wychylaniu się oparcie oraz siedziska w stosunku 2:1 (max. kąt wychylenia oparcia 20 stopni, max. kąt wychylenia siedziska 11 stopni). Wychylenie siedziska oraz oparcia może zostać zablokowane w jednej z 5 pozycji. Mechanizm posiada funkcję regulacji oporu, jakie stawia oparcie oraz funkcję Anti-Shock, zabezpieczającą plecy użytkownika przed uderzeniem po zwolnieniu blokady. Pneumatyczny podnośnik pozwala na płynną regulację wysokości siedziska.

 

Mechanizm Multiblock – umożliwia kołysanie się przy max. kącie wychylenia oparcia 16 stopni oraz zablokowanie wychylenia oparcia i siedziska w jednej z 5 pozycji. Mechanizm posiada funkcję regulacji oporu, jakie stawia oparcie oraz funkcję Anti-Shock, zabezpieczającą plecy użytkownika przed uderzeniem po zwolnieniu blokady. Pneumatyczny podnośnik pozwala na płynną regulację wysokości siedziska.

 

Mechanizm Multiblock Duetto (wersja XXL i 24/7) – posiada cechy podstawowego mechanizmu Multiblock. Został specjalnie dostosowany do użytkowania przez osoby o wadze 150 kg w trybie 8h (wersja XXL) lub w trybie 24h/dobę 7 dni w tygodniu (wersja 24/7).

 

Zagłówek

Fotel Sonata Lux dostępny jest w wersji ze stałym bądź regulowanym zagłówkiem, zintegrowanym z oparciem:

– HRU – wersja ze stałym zagłówkiem,

– HRUA – wersja z regulowanym zagłówkiem.

 

Podłokietniki

Podłokietniki z miękkimi nakładkami występują w wersji stałej lub regulowanej (R15).

 

Podstawa jezdna

Wszystkie wersje produktu posiadają podstawę jezdną wykonaną z polerowanego aluminium, wyposażoną w samohamowne kółka miękkie bądź twarde.

 

 

Wymiary

 

SONATA lux SYNCHRO R15 steel 28 chrome (with the Epron Syncron m

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Model dostępny jest w 7 rodzajach obić: skóra licowa SD, skóra licowa LE, skóra dwoinowa, ekoskóra Valencia, ekoskóra Kaiman, tkanina Microfibra i tkanina Contract. Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje obić, pełna paleta kolorów znajduje się w katalogu.

 

skóra SD
SD03
SD04
SD06
SD15
skóra LE
LE14
LE13
LE06
LE01
skóra dwoinowa
SP03
SP06
SP11
SP12
Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
Valencia
VL1048
VL4041
VL5001
VL9035

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »