plen

Choose language

Fotel Plus R

Fotel Plus R

Fotel Plus R firmy Grospol to doskonałe połączenie standardów i właściwości krzeseł z wyższych półek z rozsądną ceną na każdą kieszeń. Do ciekawych rozwiązań ergonomicznych należą regulowane podłokietniki czy też ruchoma podpora lędźwiowa, które w znaczący sposób wpływają na komfort przy biurku oraz zdrową i wygodną pozycję pracy. Także mechanizm ruchowy Tilt, który zainstalowany został w fotelu, zapewnia możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Ponadto wykorzystanie funkcjonalnych tkanin zarówno na siedzisko jak i oparcie fotela sprawia, że doskonale współpracują one z użytkownikiem. Zapewniają nie tylko cyrkulację powietrza (szczególnie siatka wykorzystana na oparcie), jak i są przyjemne w dotyku. Ciekawe skórzane wykończenia na zagłówku oparcia oraz w środkowej części siedziska dają efekt ciekawego designu, pasującego do wszystkich nowoczesnych wnętrz.

 

Fotel Plus R, a także inne fotele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Fotel Plus R wyposażony został w mechanizm Tilt, który pozwala na pracę krzesła w dwóch trybach: swobodnego wychylania się oparcia oraz blokady jego wychylenia w pozycji standardowej (pozycji pracy). Ponadto mechanizm umożliwia regulację siły oporu, jaki stawia oparcie, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie go odpowiednio do wagi użytkownika w krześle. W konstrukcji krzesła wykorzystane zostały czarne podłokietniki o regulowanej wysokości, co umożliwia ułożenie przedramion pod kątem 90 stopni do osi ciała. Chromowana podstawa jezna nie tylko efektowanie się prezentuje, ale także zapewnia dłuższą żywotność fotela, niż podstawa z tworzywa sztucznego.

 

Siedzisko fotela Plus R wykończone jest membranową tkaniną, która zapewnia oddychalność. Dodatkowo posiada ono wykończenia z ekoskóry w kolorze czarnym, która jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale też łatwa w utrzymywaniu czystości. Oparcie fotela wykończone jest praktyczną siatką, która doskonale dopasowuje się do pleców użytkownika, zapewniając im prawidłowe podparcie w czasie pracy. W górnej części oparcie posiada wykończenie z ekoskóry, pełniące rolę zagłówka.

 

Fotel Plus R posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Pracy wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Oprócz tego objęliśmy fotel 24-miesięczną gwarancją użytkowania w komfortowym systemie od drzwi do drzwi. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela to 150 kg.

 

 

 

WYMIARY

 

wysokość siedziskawysokość oparciaszerokość siedziskagłębokość siedziska
460 - 560720490520

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »