plen

Choose language

Fotel Orion steel chrome

Fotel Orion steel chrome

Fotel Orion steel chrome to elegancki, obszerny fotel gabinetowy klasy premium polskiego producenta Nowy Styl. Fotel Orion znajduje zastosowanie zarówno w przestrzeniach biurowych jak i w domowych gabinetach. Fotel oferuje wysoki komfort pracy dzięki szeregowi rozwiązań funkcjonalnych, zastosowanych w fotelu. Istotnym atutem modelu jest innowacyjny mechanizm Multiblock, pozwalający na pracę fotela w dwóch trybach, a także regulację jego pozycji według indywidualnych potrzeb.

 

Oryginalna forma kubełka wyróżnia się spośród podobnych modeli dostępnych na rynku dzięki gęstym przeszyciom. Zaokrąglone podłokietniki nie tylko dobrze współgrają z bryłą fotela, ale także pozwalają na wygodne ułożenie przedramion na miękkich nakładkach. Charakter fotela Orion steel chrome podkreślają także polerowane wykończenia, charakterystyczne dla foteli wyższej klasy. Model tapicerowany jest wysokiej jakości skórą naturalną, która dobrze współpracuje z ciałem użytkownika.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Nova steel04 wyposażony został w mechanizm ruchowy Multiblock. Pozwala on zarówno na bujanie się w krześle (maksymalny kąt wychylenia oparcia – 16 stopni) jak i blokadę wychylenia siedziska i oparcia w jednej z 5 pozycji. Siła oporu, jaki stawia oparcie, może być regulowana przez użytkownika, w zależności od jego wagi oraz gabarytów.

 

Funkcja Anti-Shock ochrania plecy użytkownika przed gwałtownym odbiciem oparcia po zwolnieniu blokady. Wysokość siedziska płynnie zmieniana jest dzięki podnośnikowi pneumatycznemu.

 

Podłokietniki

Model Nova posiada stalowe podłokietniki stałe typu PF5-CR z tapicerowanymi, miękkimi nakładkami.

 

Podstawa jezdna

W fotelu zastosowana może być podstawa jezdna typu ST04-ALU wykonana z aluminium malowanego proszkowo w kolorze Alu lub podstawa typu ST04-POL z polerowanego aluminium. Podstawa może zostać wyposażona w kółka samohamowne do powierzchni twardych lub miękkich.

 

 

Wymiary

 

ORION steel Alu (with the Multiblock mechanism)

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel Orion tapicerowany może być jednym z trzech rodzajów skóry naturalnej: skóra licowa SD (front), skóra licowa LE (front) lub skóra dwoinowa. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane rodzaje obić i kolorów, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

 

skóra SD
SD03
SD04
SD06
SD15
skóra LE
LE14
LE13
LE06
LE01
skóra dwoinowa
SP03
SP06
SP11
SP12

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »