plen

Choose language

Fotel Optimal

Fotel Optimal

Fotel Optimal firmy Grospol to funkcjonalne, wykonane z najwyższą precyzją krzesło biurowe, posiadające wszystkie właściwości fotela do pracy. Charakteryzuje je obszerne i wygodne siedzisko o sprężystej piance wyścielającej, a także wysokie oparcie wykończone wygodną siatką, która doskonale dopasowuje się do pleców użytkownika, zapewniając komfortowe podparcie. Ciekawe wykończenie w postaci skórzanego podgłówka nie tylko dobrze się prezentuje, ale też jest przyjemne dla skóry tylnego odcinka szyjnego.

 

Ponadto fotel Optimal wyposażony został w ergonomiczne rozwiązania funkcjonalne, takie jak mechanizm Tilt, pozwalający na komfortowe dostosowanie parametrów fotela do potrzeb użytkownika. Dodatkowo chromowana podstawa jezdna jest nie tylko trwalsza od podstawy z tworzywa sztucznego, ale zapewnia też łatwość czyszczenia. Wszystkie te właściwości sprawiają, że krzesło Optimal jest optymalnym rozwiązaniem dla każdego pomieszczenia biurowego, gdzie liczy się tak design jak i ergonomia pracy.

 

Fotel Optimal, a także inne fotele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm Tilt, w który wyposażony jest fotel biurowy Optimal, pozwala na swobodne wychylanie się oparcia fotela wraz z ruchem użytkownika oraz na blokadę wychylenia w pozycji pracy. Ponadto mechanizm ten posiada funkcję regulacji oporu, jakie stawia oparcie podczas “bujania się”, dzięki czemu może on być dostosowany do wagi użytkownika. Podłokietniki fotela wykonane są z polipropylenu w kolorze czarnym i zamontowane są na stałej wysokości.

 

Oparcie wykończone czarną siatką, zapewnia prawidłowe podparcie pleców, a także ciągłą cyrkulację powietrza. Czarny zagłówek, umieszczony w górnej części oparcia, wykonany jest z przyjemnej w dotyku ekoskóry. Obicie siedziska to ciekawa tkanina Aero, o interesującej fakturze, która dodatkowo podnosi walory estetyczne. Ponadto cechuje ją oddychalność oraz wysoka odporność na ścieranie (ponad 35 000 cykli Martindalea). Siedzisko nie traci na sprężystości nawet po wielu latach użytkowania, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pianki wyścielającej.

 

Fotele Optimal uzyskały Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Maksymalne obciążenie, jakie jest w stanie przenosić fotel, to 150 kg. Aby dodatkowo poprawić Państwa komfort, fotele Optimal objęte są 24-miesięczną gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

WYMIARY

 

Optimal - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

szary
niebieski
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »