plen

Choose language

Fotel Open

Fotel Open

Fotel Open to kwintesencja nietuzinkowej stylistyki, którą w swoich projektach prezentuje nam nowa polska marka Snap. W przypadku modelu Open największe znaczenie ma detal – poprowadzenie linii oparcia czy profil stelaża. Ukryte w nich smaczki tworzą całościową postać mebla i wyróżniają go spośród podonych produktów dostępnych na rynku.

 

Prezentowany fotel Open sprawdzi się w każdej przestrzeni, od domowego salonu po hotel czy kawiarnię. Miękki, tapicerowany kubełek zapewnia komfort i wygodę, a jednocześnie doskonale podkreśla stylistykę mebla. Fotel dostępny jest w szeregu tapicerek, których kolor można konfigurować z kolorem wybarwienia stelaża, tworząc najbardziej optymalne rozwiązanie aranżacyjne.

 

Fotel Open oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Siedzisko fotela Open wykonane zostało z solidnej płyty MDF i wypełnione zostało pianką tapicerską o gęstości 35 kg/m3. Wysokość siedziska wynosi 11 cmWypełnienie oparcia i boków fotela stanowi pianka tapicerska o gęstości 25 kg/m3. Stelaż fotela wykonany został z wyselekcjonowanego polskiego drewna bukowego. Do stelaża dołączane są podkładki filcowe zabezpieczające przed rysowaniem.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »