plen

Choose language

Fotel Nexus

Fotel Nexus

Prezentujemy Państwu kolejny z modeli firmy Grospol – fotel Nexus, tapicerowny naturalną skórą licową w trzech kolorach do wyboru: czarnym, brązowym oraz kremowym. Fotel wyróżnia wyjątkowy komfort, który zapewnia, dzięki połączeniu oparcia oraz siedziska w jeden solidny element. Kubełek jest wyjątkowo wygodny, dający uczucie „zapadania się” w fotelu.

 

Ponadto fotel Nexus doskonale prezentuje się dzięki aluminiowym elementom wykończeniowym – podstawie jezdnej czy podłokietnikom, dzięki czemu stanowi wyborowe wyposażenie nowoczesnych gabinetów. Oprócz wysokiego komfortu, który fotel oferuje oraz atrakcyjnej formie wizualnej, krzesło Nexus to sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, takie jak mechanizm Multiblock.

 

Fotel Nexus, a także inne fotele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Front kubełka fotela oraz nakładki podłokietników tapicerowane są naturalną skórą licową, zaś elementy boczne i tył wykonane są z ekoskóry o strukturze i kolorze takich samych jak front. Kubełek jest wyprofilowany tak, aby doskonale dopasowywać się do pleców użytkownika i zapewniać prawidłowe podparcie. Fotel posiada pięcioramienną podstawę jezdną wykonaną z polerowanego aluminium, podobnie jak inne elementy konstrukcji fotela. Zapewnia to nie tylko wyższą żywotność fotela (dzięki uniknięciu połączeń spawanych), ale też atrakcyjny wygląd.

 

Model Nexus wyposażony jest w sprawdzony i znany z innych modeli mechanizm ruchowy Multiblock. Pozwala on na pracę fotela w dwóch trybach: wychylanie się kubełka oraz blokada jego wychylenia w dowolnej pozycji. Mechanizm ten posiada także funkcję regulacji oporu, jaki stawia oparcie podczas wychylania, dzięki czemu siła oporu może być dostosowana do wagi użytkownika w krześle. Fotel Nexus posiada także siłownik pneumatyczny, zapewniający płynną regulację wysokości siedziska w zakresie 8,5 cm, którego wysoką jakość zapewnia certyfikat BIFMA.

 

Wszystkie fotele Nexus uzyskały Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Ponadto objęte są one 24-miesięczną gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

 

Wymiary

 

wysokość siedziskawysokość oparciaszerokość siedziskagłębokość siedziskawysokość podłokietników
490 - 570690510470230

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

brązowy
kremowy
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »