plen

Choose language

Fotel MyTurn

FOTEL MYTURN

Fotel MyTurn to najwyższy poziom stylu i designu. Połączenie aluminiowych elementów z precyzyjnie wykonanymi skórzanymi wykończeniami nadają produktowi elegancji i smaku. Ekskluzywne siedziska o ostrych i wyrazistych liniach stanowią logiczne rozwiązania dla tapicerek, tworząc tym samym fotel doskonale uzupełniający przestrzeń gabinetową. To, co wyróżnia fotele gabinetowe MyTurn, to proste podłokietniki współgrające z formą oparcia oraz geometryczność bryły.

 

Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru mechanizmu ruchowego spośród prostego w obsłudze mechanizm Rocker oraz znanego i sprawdzonego mechanizmu Synchro. Fotel gabinetowy MyTurn dostępny jest w wersji z oparciem wysokim oraz niskim, o którym mogą Państwo przeczytać tutaj. Ponadto kolekcja MyTurn, oprócz foteli biurowych, oferuje także krzesła konferencyjne, które stanowią doskonałe wyposażenie sal spotkań o najwyższym standardzie.

 

Ten oraz inne fotele producenta ProfiM znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

MyTurn 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Fotel gabinetowy MyTurn występuje w wersji z mechanizmem ruchowym Rocker oraz Synchro, do wyboru przez użytkownika:

Rocker Z – mechanizm umożliwia wychylenie siedziska i oparcia do tyłu lub do przodu, eliminując ucisk ud podczas pracy. Mechanizm posiada jedną pozycję blokowania odchyłu w tył. Kąt odchylenia oparcia wynosi 12 stopni, zaś do przodu 3 stopnie.

Synchro S – mechanizm pozwala na dostosowanie siły oporu stawianego podczas synchronicznego wychylania siedziska i oparcia. Mechanizm umożliwia zablokowanie wychylenia w jednej z czterech pozycji. Ponadto standardowo możliwa jest regulacja wysokości siedziska.

 

Podłokietniki

Fotel posiada stałe podłokietniki wykonane z aluminium z miękką nakładką w dwóch opcjach:

– pianka wylewana tapicerowana skórą (w wersji foteli tapicerowanych skórą nakładka w kolorze fotela, w wersji foteli tapicerowanych ekoskórą/tkaniną – nakładka skórzana w kolorze czarnym),

– nakładka z tworzywa sztucznego PU.

 

Siedzisko i oparcie

Siedzisko fotela o metalowym stelażu wypełnione jest wylewaną pianką poliuretanową o gęstości 80 kg/m3. Oparcie dostępne jest w dwóch wersjach: wysokiej lub niskiej. Posiada ono stelaż metalowy ze sprężynami falistymi oraz wypełnienie z pianki o gęstości 75 kg/m3 (oparcie wysokie) lub 80 kg/m3 (oparcie niskie).

 

Podstawa jezdna

Fotel gabinetowy MyTurn posiada pięcioramienną podstawę jezdną wykonaną z polerowanego aluminium w kolorze chrome. W wersji standardowej fotel posiada kółka twarde z hamulcem, możliwe jest zamówienie kółek miękkich.

 

 

WYMIARY

 

MyTurn - wymiary

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel występuje w szerokiej palecie obić – 4 rodzaje tkanin wysokiej jakości (Medley, Fame, Step i Ultima), wyselekcjonowana ekoskóra Softline oraz skóra naturalna. Wybrane wykończenia zaprezentowane zostały poniżej, pełna paleta kolorów dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

tkanina Medley
ME-3
ME-14
ME-6
ME-16
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »