plen

Choose language

Fotel Moon black

Fotel Moon black

Fotel Moon black to ciekawa propozycja krzesła wprowadzona na rynek przez cieszącą się niezmienną popularnością firmę Grospol. Fotele biurowe tej polskiej marki doceniane są przez użytkowników za proste i ciekawe formy, solidność konstrukcji oraz wysoka jakość wykonania. Fotel Moon to doskonałe połączenie wszystkich tych cech w jednym modelu, który dzięki uniwersalnemu designowi może stanowić wyposażenie zarówno biura jak i pomieszczenia domowego.

 

W konstrukcji fotela wykorzystane zostały dobrze znane rozwiązania ergonomiczne, do których należy mechanizm Synchro Plus z możliwością regulacji głębokości siedziska oraz ruchome podłokie, pozwalające na dostosowanie parametrów fotela do potrzeb użytkownika. Fotel Moon black występuje w nowej palecie tapicerek w różnych kolorach, co pozwala na ciekawę aranżację wnętrz, dopasowując fotel do ulubionej kolorystyki. O tapicerkach mogą Państwo przeczytać w artykule.

 

Ten oraz inne modele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Zastosowany w fotelu system ruchowy Synchro Plus to zaawansowany mechanizm, który pozwala zarówno na swobodne wychylanie się użytkownika w krześle (porusza się zarówno siedzisko jak i oparcie), jak i na blokadę wybranego kąta wychylenia. Siła oporu, jaki stawia oparcie podczas wychylania, jest regulowana, dzięki czemu może być dostosowana do wagi użytkownika.

 

Mechanizm pozwala na zmianę głębokości siedziska, czyli jego odległości od oparcia. Dzięki temu fotel jest wygodny zarówno dla niższych jak i wyższych użytkowników, nie powodując ucisku w udach. Funkcja Anti-Shock niweluje nieprzyjemny, gwałtowny ruch oparcia podczas zwalniania dźwigni blokującej wychylanie.

 

Podłokietniki

Podłokietniki krzesła Moon mogą być regulowane w trzech płaszczyznach:

– góra – dół: ruch podłokietnika w pionie, który pozwala na ustawienia wysokości podłokietnika tak, aby przedramię tworzyło kąt 90 stopni względem osi ciała; zakres regulacji 7,5 cm,

– przód – tył: ruch nakładki podłokietnika, umożliwiający dopasowanie długości podłokietnika do długości przedramienia; zakres regulacji 6 cm,

– kąt położenia nakładki: ustawienie nakładki do wewnątrz lub na zewnątrz, zakres regulacji +/- 15 stopni.

 

Podstawa jezdna

Fotel Moon black standardowo posiada podstawę jezdną wykonaną z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Technologia wytwarzania podstaw zapewnia zwiększoną wytrzymałość elementów, dzięki uniknięciu połączeń spawanych. Dostępny jest także model z aluminiową podstawą jezdną – Moon chrome.

 

Oparcie i siedzisko

Zarówno oparcie jak i siedzisko tapicerowane są w całości jedną z sześciu dostępnych tkanin. Oparcie jest wyraźnie profilowane tak, aby zapewniać prawidłowe podparcie części lędźwiowej kręgosłupa, zaś wyprofilowanie siedziska ogranicza ucisk w mięśniach ud i wymusza prawidłowe ułożenie miednicy. Oparcie i siedzisko wytworzone zostały poprzez zalanie sklejki pianką poliuretanową w technologii wtrysku.

 

Gwarancja i certyfikaty

Fotel Moon objęty jest wydłużonym okresem gwarancyjnym wynoszącym 36 miesięcy. Posiada on Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex. Maksymalne możliwe obciążenie fotela wynosi 150 kg.

 

Krzesło biurowe Moon black uzyskało prestiżową nagrodę główną Diament Meblarstwa 2017 w kategorii strefa pracy.

 

 

 

WYMIARY

 

Moon - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Osaka
OS01
OS02
OS03
OS04
OS05
OS06
OS07
OS08
OS-09
OS10
Medley
MD01
MD02
MD03
MD04
MD05
MD06
MD09
MD10
MD11
Flex
FX01
FX02
FX03
FX04
FX05
FX08
FX09
FX10
Fame
FM01
FM02
FM03
FM04
FM05
FM07
Teide
TD01
TD03
TD04
TD05
TD09
TD10
TD11
Synergy
SR02
SR03
SR04
SR05
SR06
SR07
SR09

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »