plen

Choose language

Fotel Modena 85

Fotel Modena 85

Fotel Modena 85 to kolejna propozycja klasycznego designu zaprojektowana przez polską markę Snap. Prosta, geometryczna bryła fotela złamana została poprzez zastosowanie półokrągłych podłokietników. Miękki, otulacjący kubełek stwarza wysoki komfort użytkowania i pozwala na chwilę relaksu nie tylko w kawiarni czy restauracji, ale także w domowym salonie.

 

Prezentowany fotel Modena 85 za sprawą swojego uniwersalnego designu znjadzie zastosowanie w każdym rodzaju wnętrza. Doskonale dopasuje się do klasycznego, eleganckiego wystroju, jak i nowoczesnych przestrzeni loftowych. Ponadto możliwości aranżacyjne zwiększa szeroka paleta dostępnych tapicerek i kolorów wybarwień, wśród których każdy znajdzie optymalną konfigurację.

 

Fotel Modena 85 oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Siedzisko fotela Modena 85 produkowane jest na sprężynach SP BH i zaczepach Rapid-Clip. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania oraz wieloletnią trwałość. Siedzisko wypełnione zostało pianką tapicerską o gęstości 35 kg/m3 i dostępne jest w trzech wariantach:

85A – o grubości 13 mm,

85B – o grubości 18 mm,

85C – o grubości 18 mm (przód), 24 mm (tył).

Wypełnienie oparcia i boków fotela stanowi pianka tapicerska o gęstości 25 kg/m3. Stelaż fotela wykonany został z wyselekcjonowanego polskiego drewna bukowego. Do stelaża dołączane są podkładki filcowe zabezpieczające przed rysowaniem.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »