Fotel Millo

Fotel Millo

Fotel Millo to podstawowy produkt z oferty polskiego producenta krzesł Unique. Lekką, prostą bryłę kubełka doskonale uzupełniają ciepłe kolory tapicerek, w jakich występuje fotel. Sześć wersji kolorystycznych pozwala na łatwą aranżację każdej przestrzeni biurowej. W konstrukcji fotela zastosowane zostały najwyższej jakości materiały, które zapewniają wysoką wytrzymałość produktu i pewność nawet podczas wieloletniego użytkowania. W fotelu zastosowane zostały sprawdzone mechanizmy, które pozwalają na prawidłową pozycję oraz poprawiają ergonomię i komfort pracy.

 

Fotel biurowy Millo oraz inne fotele firmy Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Fotel Millo wyposażony został w mechanizm ruchowy Tilt, dzięki któremu możliwe jest swobodne wychylanie oparcia oraz zatrzymanie kąta wychylenia w pozycji stałej (ustalona pozycja pracy). Płynność ruchu siedziska w górę i w dół gwarantuje wysokiej jakości podnośnik. Krzesło posiada stałe podłokietniki wykonane z przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Stabilna i wytrzymała podstawa jezdna wykonana również z czarnego tworzywa posiada standardowe kółka jezdne do powierzchni miękkich.

 

Prezentowany fotel Millo tapicerowany jest w całości tkaniną MT, która charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie oraz zużycie mechaniczne. Ponadto tkanina jest łatwa w utrzymaniu czystości. Dostępnych jest pięć wersji kolorystycznych fotela: czarna, szara, zielona, czerwona i beżowa.

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina MT
beżowy
czarny
czerwony
szary
zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt