plen

Choose language

Fotel Milan 85

Fotel Milan 85

Fotel Milan 85 należy do kolekcji Milan, zaprojektowanej przez polską markę krzeseł i foteli Snap. Meble z tej linii charakteryzuje przede wszystkim prosta, zgeometryzowana forma, która króluje we współczesnych wnętrzach. Ponadto doskonale łączy się ona z przyjemnym materiałowym wykończeniem kubełka oraz drewnianą konstrukcją stelaża. Dzięki swojej ponadczasowości i uniwersalności fotel sprawdzi się zarówno w domowym salonie, jak i w przestrzeni kawiarni czy biura.

 

To, co wyróżnia się już przy pierwszym kontakcie z produktem, to wysoka jakość wykonania mebla. Fotel Milan 85 stworzone zostało ze szczególną dbałością o detale, co widać w prowadzeniu linii przeszyć oraz uzyskanych kształtach. Kluczowe znaczenie ma także solidność i wytrzymałość stelaża, który zaprojektowany został tak, aby pozwolić na wieloletnie użytkowanie fotela. Model dostępny jest także w wersji z wyższym oparciem – fotel Milan 100.

 

Fotel Milan 85 oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Siedzisko fotela Milan 85 produkowane jest na sprężynach SP BH i zaczepach Rapid-Clip. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania oraz wieloletnią trwałość. Siedzisko wypełnione zostało pianką tapicerską o gęstości 35 kg/m3 i dostępne jest w trzech wariantach:

85A – o grubości 13 mm,

85B – o grubości 18 mm,

85C – o grubości 18 mm (przód), 24 mm (tył).

Wypełnienie oparcia i boków fotela stanowi pianka tapicerska o gęstości 25 kg/m3. Stelaż fotela wykonany został z wyselekcjonowanego polskiego drewna bukowego. Do stelaża dołączane są podkładki filcowe zabezpieczające przed rysowaniem.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »