plen

Choose language

Fotel Mefisto 2002

Fotel Mefisto 2002

Fotel Mefisto 2002 to jeden z podstawowych modeli polskiego producenta Nowy Styl. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane w fotelu, pozwalają na komfortową pracę biurową. Model wyposażony został w podstawowe funkcje i regulacje, umożliwiające dostosowanie pozycji w fotelu do indywidualnych potrzeb. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie pozwala na prawidłowe podparcie kręgosłupa, zaś obszerne, miękkie siedzisko ułatwia wielogodzinne posiedzenia.

 

Fotel Mefisto 2002 charakteryzuje prosty i uniwersalny design, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych przestrzeniach biurowych. Eleganckie przeszycia oraz bryła kubełka doskonale prezentują się w połączeniu z prostymi, czarnymi podłokietnikami oraz lekką konstrukcją bazy. Fotel dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej w ramach dwóch rodzajach tapicerek.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Fotel Mefisto 2002 wyposażony został w mechanizm ruchowy Tilt. Pozwala ona na swobodne bujanie się w krześle przy maksymalnym wychyleniu oparcia o kąt 13 stopni, a także blokadę kołysania się oparcia w pozycji pracy. Możliwa jest regulacja oporu, jaki stawia oparcie, w zależności od wagi użytkownika w fotelu. Pneumatyczny podnośnik pozwala na płynną regulację wyskości siedziska.

 

Podłokietniki i podstawa jezdna

W fotelu zastosowana została  5-ramienna podstawa jezdna typu TS06 z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Podstawa wyposażona może zostać w samohamowne kółka do powierzchni twardych lub miękkich. Fotel wyposażony został w stałe podłokietniki typu PF16 z tworzywa w kolorze czarnym.

 

 

Wymiary

 

makieta

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel Mefisto 2002 dostępny jest w 2 rodzajach obić – w tkaninie Micro oraz w ekoskórze Kaiman. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
Micro
M15
M47
M56
M62

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »