plen

Choose language

Fotel MaxPro BS HD chrome

Fotel MaxPro BS HD chrome

Fotel MaxPro BS HD chrome należy do nowej serii foteli polskiego producenta Grospol. Rodzina MaxPro wyróżnia się przede wszystkim innowacyjnym systemem ruchu oparcia, który pozwala na wielopłaszczyznowe wsparcie pleców użytkownika krzesła. Dzięki temu fotele gwarantują ciągłe podparcie, nawet podczas wykonywania ruchów nietypowych. Ponadto fotele MaxPro wyposażone są standardowo w całą gamę mechanizmów ergonomicznych, znanych z innych modeli producenta. Należą do nich synchroniczny mechanizm ruchowy, regulacja głębokości siedziska, regulowany zagłówek oraz podłokietniki.

 

Prezentowany model MaxPro BS HD black to wersja o czarnym stelażu (B), oparciu wykończonym siatką (S), zagłówku (HD) oraz czarnej podstawie jezdnej. Dostępne są także inne wersje fotela – o białym stelażu, oparciu tapicerowanym czy podstawie jezdnej z polerowanego aluminium.

 

Fotel MaxPro BS HD white, a także inne fotele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

W fotelu MaxPro BS HD chrome zastosowany został synchroniczny mechanizm ruchowy Synchro Plus. Umożliwia on płynny wspólny ruch siedziska oraz oparcia, który naśladuje ruch użytkownika w krześle i zapewnia ciągłe podparcie pleców. Ruch oparcia jest niezależny od ruchu mechanizmu, a więc działa także wtedy, gdy zablokowany zostanie kąt oparcia względem siedziska w wybranej pozycji.

 

Mechanizm wyposażony został także w funkcję regulację siły oporu, który stawia oparcie, do wagi użytkownika w krześle. Dodatkowa funkcja Plus pozwala natomiast na regulację głębokości siedziska, co niweluje powstawanie ucisku w udach.

 

Podłokietniki

Fotel wyposażony jest w czarne podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego, które możemy regulować w dwóch płaszczyznach:

– góra – dół: umożliwia ustawienie podłokietników w taki sposób, aby poprawnie ułożyć przedramiona, to jest aby tworzyły one kąt 90 stopni z tułowiem; zakres regulacji: 7,5 cm,

– przód – tył: pozwala na regulację stopnia wysunięcia nakładki podłokietnika, dostosowując jego długość do długości przedramienia; zakres: 5 cm.

 

Siedzisko

Siedzisko fotela wypełnione jest pianką wyścielającą wylewaną w technologii wtryskowej. Regulacja wysokości siedziska możliwa jest dzięki zastosowaniu chromowanego pneumatycznego siłownika, który umożliwia dostosowanie wysokości w zakresie 12 cm.

 

Oparcie

Oparcie wyposażone jest w innowacyjny mechanizm ruchowy, który pozwala na jego pracę w płaszczyźnie przód-tył, wychylenie na boki, a także wychylenie w innych płaszczyznach podczas ruchów nietypowych. W wersji WS oparcie tapicerowane jest praktyczną i wytrzymałą siatką Runner w kolorze czarnym.

 

Zagłówek

Zwrot HD oznacza, że fotel wyposażony został w regulowany zagłówek, którego wysokość może być zmieniana w zakresie 4,5 cm. Kąt położenia zagłówka dostosowuje się do położenia głowy użytkownika. Zagłówek tapicerowany jest taką samą tkaniną jak siedzisko.

 

Podstawa jezdna

Fotel MaxPro BS HD chrome posiada pięcioramienną podstawę jezdną wykonaną z polerowanego aluminium. W standardzie występują kółka miękkie do powierzchni twardych o wysokości 65 mm.

 

Gwarancja i certyfikaty

Krzesło biurowe uzyskało Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Posiada ono 36-miesięczną gwarancję w komfortowym systemie od drzwi do drzwi. Maksymalne dopuszczalne obciążenie fotela wynosi 150 kg.

 

 

Wymiary

maxpro wymiary

 

Dostępne tkaniny i kolory

Fotel tapicerowany może być jednym z 10 rodzajów obić, posegregowanych w cztery grupy cenowe. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »