plen

Choose language

Fotel Manager Extra

Fotel Manager Extra

Fotel Manager Extra to podstawowy model z serii foteli polskiego producenta Nowy Styl, o bardzo dobrej relacji jakości do ceny. Klasyczna bryła kubełka fotela, składającego się z ergonomicznie wyprofilowanego oparcia oraz obszernego siedziska, doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu biurowym, jak i w domowym gabinecie. Prezentowana wersja Extra to model, w którym zastosowane zostały estetyczne, drewniane elementy, takie jak podłokietniki czy podstawa jezdna.

 

Do sprawdzonych rozwiązań funkcjonalnych, zastosowanych w fotelu, należy sprawdzony i doceniany mechanizm ruchowy, wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje. Konstrukcja fotela, wykonana z solidnych i trwałych materiałów, zapewnia długą żywotność oraz podwyższoną trwałość produktu. Wysokiej jakości tapicerki umożliwiają intensywne użytkowanie, bez obaw o przetarcia czy uszkodzenia.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

Mechanizm

Fotel Manager Extra wyposażony został w mechanizm ruchowy Tilt. Pozwala ona na swobodne bujanie się w krześle przy maksymalnym wychyleniu oparcia o kąt 13 stopni, a także blokadę kołysania się oparcia w pozycji pracy. Możliwa jest regulacja oporu, jaki stawia oparcie, w zależności od wagi użytkownika w fotelu. Pneumatyczny podnośnik pozwala na płynną regulację wysokości siedziska.

 

Podłokietniki

Fotel Manager Extra wyposażony został w stałe, drewniane podłokietniki, które dostępne są w 13 kolorach wybarwienia, zaprezentowanych w katalogu.

 

Podstawa jezdna

W modelu zastosowana została podstawa jezdna, która wykonana została ze stali i wyposażona w drewniane nakładki o wybranym kolorze wybarwienia (odpowiadającym kolorowi podłokietników).

 

Krzesło może zostać wyposażony w następujące rodzaje kółek:

– SH – kółka samohamowne twarde do powierzchni miękkich (dywanowych), o średnicy 50 mm,

– SHH – kółka samohamowne miękkie, pokryte cienką, gumową oponką do powierzchni twardych, o średnicy 50 mm.

 

 

Wymiary

 

makieta

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Zarówno oparcie jak i siedzisko krzesła dostępne są w 7 rodzajach obić do wyboru: skaj, Micro, Kaiman, Sempre, Era, Valencia, skóra dwoinowa SP (front). Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane rodzaje obić i kolorów, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

 

Elementy drewniane dostępne są w 13 kolorach zaprezentowanych w katalogu w sekcji Drewno i sklejka bukowa.

 

skóra dwoinowa
SP03
SP06
SP11
SP12
skaj
V14N
V62
V79N
V82
Micro
M15
M47
M56
M62

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »